У Києві активісти заблокували телеканал через незгоду з його політикою

веб-сайт каналу Копирайт изображения NewsOne
Image caption Телеканал привернув увагу після зневажливих висловлювань депутата Мураєва про Революцію гідності

У Києві невідомі в камуфляжі і балаклавах заблокували офіс телеканалу NewsOne, заявляючи, що не згодні з його інформаційною політикою.

Як повідомляєв у неділю ввечері телеканал на своєму сайті, знімальні групи були заблоковані на парковці, візит гостей ефіру скасований.

В інтерв'ю телеканалу, власником якого є позафракційний депутат Євген Мураєв, один із активістів Олексій Середюк заявив, що NewsOne повинен змінити свою політику, а його власник має вибачитися за те, що назвав Євромайдан "державним переворотом".

За словами учасника блокування, "подібні акції блокування роботи телеканалів будуть проводитися на всіх ватних телеканалах країни".

Активіст нагадав подібний протест, влаштований біля офісу телеканалу "Інтер" минулого року.

Тим часом Євген Мураєв заявив, що до блокування телеканалу причетний керівник "Братства" Дмитро Корчинський.

"У мене є інформація про те, що Корчинському з адміністрації президента дали гроші за те, щоб заблокувати єдиний канал, який прикладає максимум демократичних сил до відставки президента і показує ситуацію в країні", - заявив депутат в ефірі свого телеканалу.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Акція протесту 3 грудня

До активістів, які заблокували канал, приїхав екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі, який організував ходу і віче в центрі Києва під гаслами "народного імпічменту".

Він зазначив, що NewsOnе був єдиним телеканалом, котрий транслював проведену його політичною силою масову акцію, і заявив, що не вважає своє прибуття до телеканалу якоюсь "угодою з дияволом", як про це заявили йому учасники блокування.

"Це єдиний засіб інформації, яка зараз показує інформацію в центрі Києва. Я туди зараз йду захищати цей канал і журналістів. Я закликаю всіх приїхати на Польову, 21 і захистити їх, тому що їх карають за те, що вони єдині, хто висвітлив нашу акцію ", - сказав Саакашвілі.

"Ми покажемо цим тітушкам, що в країні є люди, які готові боротися за свободу слова", - додав Саакашвілі.

Новини на цю ж тему