Активісти назвали умови розблокування телеканалу NewsOne

newsone Копирайт изображения UNIAN

Невідомі у військовій формі та балаклавах, які напередодні ввечері заблокували в'їзд до офісу українського телеканалу NewsOne, пообіцяли припинити свою акцію після виконання низки вимог.

Ці вимоги можна почути у записі онлайн-трансляції акції блокування, яку вели активісти.

Один з активістів, Олексій Середюк заявив, що власник телеканалу, позафракційний депутат Євген Мураєв повинен "покаятися за сепаратистські висловлювання".

Також активісти вимагають звільнити "найватніших" ведучих і змінити політику телеканалу з "прокремлівської" на "проукраїнську".

"Поки цього не відбудеться, наша мирна акція продовжуватиметься", - заявив активіст Олексій Середюк.

За його словами, у блокаді беруть участь учасники АТО і представники різних громадських організацій.

У неділю ввечері телеканал NewsOne на своєму сайті повідомив, що знімальні групи були заблоковані на парковці, візит гостей ефіру скасований.

Євген Мураєв заявив, що до блокування телеканалу причетний керівник "Братства" Дмитро Корчинський.

"У мене є інформація про те, що Корчинському з адміністрації президента дали гроші за те, щоб заблокувати єдиний канал, який прикладає максимум демократичних сил до відставки президента і показує ситуацію в країні", - заявив депутат в ефірі свого телеканалу.

Копирайт изображения NewsOne
Image caption Телеканал привернув увагу після зневажливих висловлювань депутата Мураєва про Революцію гідності

До активістів, які заблокували канал, у неділю приїхав екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі, який організував ходу і віче в центрі Києва під гаслами "народного імпічменту".

Він зазначив, що NewsOnе був єдиним телеканалом, котрий транслював проведену його політичною силою масову акцію, і заявив, що не вважає своє прибуття до телеканалу якоюсь "угодою з дияволом", як про це заявили йому учасники блокування.

"Це єдиний засіб інформації, яка зараз показує інформацію в центрі Києва. Я туди зараз йду захищати цей канал і журналістів. Я закликаю всіх приїхати на Польову, 21 і захистити їх, тому що їх карають за те, що вони єдині, хто висвітлив нашу акцію ", - сказав Саакашвілі.

"Ми покажемо цим тітушкам, що в країні є люди, які готові боротися за свободу слова", - додав Саакашвілі.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему