Блокування NewsOne є "символічним"

Блокування каналу

Активісти назвали блокування телеканалу NewsOne символічним. "Прохідна" до бізнес-центру, де розташований офіс каналу, відчинена.

Учасники акції заблокували мішками з піском лише частково ворота навколо.

Співробітники центру можуть заходити на територію без перешкод, повідомив з місця подій кореспондент BBC Україна.

Активіст Олександр Середюк заявив, що блокувальники вимагають, аби телеканал змінив свою політику з "прокремлівської на проукраїнську".

Виконавчий директор телеканалу Василь Голованов вважає, що позиція телеканалу є саме "українською".

"Це не мирна акція, як було заявлено, бо тут заблокований в'їзд на територію бізнес-центру, дроти, мішки з піском та люди у балаклавах", - твердить він.

Заява Нацради

У Нацраді з питань телебачення вважають, що блокувати і перешкоджати роботі "законослухняних ЗМІ в Україні неприпустимо".

У такий спосіб у відомстві відреагували на нинішню ситуація з телеканалом NewsOne.

Копирайт изображения NewsOne
Image caption Телеканал привернув увагу після зневажливих висловлювань депутата Мураєва про "Революцію гідності"

Також там повідомили, що хочуть збільшити свої повноваження, аби протидіяти загрозам у ЗМІ. Це має дозволити "оперативно регулювати інформаційний простір".

"Не допускати жодних безкарних заяв або будь-якої інформаційної політики, що заперечує територіальну цілісність України або піддає сумніву такі визначні події, як Революція гідності", - додали у відомстві.

У неділю ввечері телеканал NewsOne на своєму сайті повідомив, що знімальні групи були заблоковані на паркінгу, візити гостей ефіру скасували.

Новини на цю ж тему