Вибух на газовій станції в Австрії: чи зачепить це українців?

вибуху Копирайт изображения AFP

Після великого вибуху на ключовій газовій станції в Австрії українців заспокоюють, що з постачанням газу проблем не буде. Таку заяву оприлюднили в "Нафтогазі України".

Інцидент на станції газу Баумгартен, що поблизу кордону зі Словаччиною, трапився у вівторок, 12 грудня, зранку. Одна людина загинула, 18 поранені, за даними поліції. Після вибуху почалась пожежа.

Що чекати українцям?

"Вибух на газоперекачувальній станції Баумгартен не вплине на забезпечення газом українських споживачів", - повідомив голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв.

За його словами, в українських газосховищах зараз на 15% більші обсяги, ніж торік.

Копирайт изображения AFP

У "Нафтогазі" кажуть, що навіть якщо з постачанням газу з європейського напряму будуть перебої, газ для українських споживачів відберуть з підземних газових сховищ.

"Висловлюємо співчуття постраждалим від аварії та залишаємося на зв'язку з європейськими колегами",- зазначив він

Ключовий газовий хаб

Газова станція Баумгартен розташована поблизу кордону зі Словаччиною на схід від Відня. Газ сюди надходить з Росії, далі його розподіляють до Німеччини і Італії.

Копирайт изображения ВВС

Австрійська поліція стверджує, що ситуація перебуває під контролем, а причиною вибуху стала технічна несправність.

За непідтвердженою інформацією, поранено 60 людей. На територію станції приїхало багато швидких. Деяких поранених, які отримали опіки, евакуювали гелікоптерами, повідомляють австрійські ЗМІ. Район оточила поліція.

"Установку взяли під контроль, там призупинили операції", - сказав Армін Тейхерт, представник австрійської служби Gas Connect.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему