В Україні хлопчик застрелив сестру з саморобної зброї

Пістолет, з якого вбили дитину Копирайт изображения facebook.com/Vyacheslav.Abroskin
Image caption Пістолет, з якого вбили дитину

Десятирічний хлопчик випадково застрелив сестру в одному із селищ на Дніпропетровщині. Про це повідомив перший заступник керівника Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

У поліції розповіли, що чотирьох дітей залишили без нагляду: батьки залишили дітей на діда, самі поїхали у справах, а дід пішов на ринок.

"Десятирічний хлопчик, гуляючи на вулиці, знайшов саморобний вогнепальний пристрій на смітнику. Приніс цю "знахідку" додому показати іншим дітям та мимовільним пострілом вбив свою дворічну сестру", - розповів пан Аброськін.

За його словами, злочинна безпечність та самовпевність дорослих при незаконному обігу зброї та вибухівки приводить до загибелі дітей.

Копирайт изображения facebook.com/Vyacheslav.Abroskin
Image caption Будинок, де сталася трагедія

Нещодавно на Дніпропетровщині правоохоронці виявили три схованки зі зброєю. Поліція щомісяця звітує про десятки вилучених автоматів і сотні гранат нелегальної зброї. Лише за вересень 2017 року правоохоронці викрили понад дві тисячі злочинів, пов'язаних з незаконним обігом зброї.

Експерти відзначають, що з 2014 року Україна стала європейським лідером на ринку нелегальної зброї та боєприпасів.

В серпні на Черкащині від випадкового пострілу з пневматичної рушниці загинув 11-річний хлопчик. Цього року через необережне поводження зі зброєю на Донеччині загинуло щонайменше п'ятеро дітей.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему