Саакашвілі викликали на допит 18 грудня

Міхеіл Саакашвілі Копирайт изображения SERGEI CHUZAVKOV/AFP/Getty Images)

Лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі викликали на допит до Генеральної прокуратури. Відповідна повістка опублікована на сайті ГПУ.

Саакашвілі планують допитати як підозрюваного у кримінальному провадженні за ознаками кількох кримінальних правопорушень.

Зокрема, йдеться про замах на злочин, вчинення злочину групою осіб або злочинною організацією, сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності, а також фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

Екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві 8 грудня і помістили до ізолятора тимчасового тримання СБУ в Аскольдовому провулку.

Генпрокуратура та СБУ звинувачують Міхеіла Саакашвілі у сприянні злочинним організаціям. За цією статтею йому загрожує від трьох до п'яти років ув'язнення.

Там стверджують, що він отримував кошти на акції від Сергія Курченка - бізнесмена з оточення екс-президента Віктора Януковича, який перебуває у Росії.

11 грудня Печерський суд Києва не задовольнив клопотання сторони звинувачення, яка просила обрати для Міхеіла Саакашвілі запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Новини на цю ж тему