Підозрюваний у вибуху в Нью-Йорку попереджав Трампа на FB

Поліцейські Копирайт изображения Spencer Platt/Getty

Акайед Улла, якого звинуватили у вчиненні теракту у центрі Нью-Йорка, перед нападом опублікував на Facebook звернення до президента США Дональда Трампа.

"Трамп, ти не зміг захистити свою країну", - писав він.

У вівторок федеральна прокуратура долучила той допис до справи, оголошуючи офіційні звинувачення про терористичні злочини.

27-річного емігранта з Бангладеш поранили під час нападу на автостанції у Мангеттені вранці 11 грудня.

Передають, що затриманий у важкому стані в лікарні після сильного опіку. Він отримав його, коли саморобний пристрій, прив'язаний до його тіла, вибухнув.

Ще три людини зазнали незначних поранень під час вибуху.

Копирайт изображения CBS
Image caption 27-річний Акайеда Улла - емігрант з Бангладеш

Вибух прогримів о 7:30 ранку в підземному переході автобусного терміналу Портового управління Нью-Йорка на 42-й вулиці між 7 і 8 авеню у східній частині Мангеттена.

Як передала New York Times, Уллу надихнула торішня атака на різдвяний ярмарок у Берліні. Він намагався "помститися" США за удари по бойовиках угруповання "Ісламська держава". За попередніми даними, сам нападник не мав прямих зв'язків з угрупованням.

Це не перший напад в Нью-Йорку за останні кілька тижнів.

У жовтні 29-річний іммігрант з Узбекистану Сайфуллах Саїпов збив на орендованому ним у Нью-Джерсі автофургоні кілька десятків людей в нижньому Манхеттені. Вісім з них загинули, 11 отримали серйозні травми.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему