Канадського мільярдера знайшли мертвим в підвалі власного дому

баррі шерман з дружиною Копирайт изображения Reuters

Канадського мільярдера Баррі Шермана і його дружину Хані знайшли мертвими у їхньому будинку в Торонто. Поліція вказує на підозрілі обставини їх смерті.

За повідомленнями місцевої преси, тіла чоловіка та жінки знайшов агент з нерухомості у підвалі їхнього власного будинку, виставленого на продаж.

Шерман був засновником і головою найбільшої в Канаді фармацевтичної корпорації Apotex, яка торгує дженериками по всьому світу.

Дженерики - це незапатентовані лікарські препарати, що є відтворенням оригіналу.

Баррі Шерман був відомим філантропом і одним з найбагатших людей в Канаді.

В офіційній заяві поліція повідомляє, що ознак злому в будинку не виявили. Місцева преса також пише, що ніяких підозрюваних у слідства поки немає.

Слідчі встановлюють, чи причетний хтось сторонній до смерті подружжя Шерманів.

Поліція поки офіційно не підтвердила особи загиблих. Однак друзі подружжя і багато чиновників вже публічно відреагували на цю новину.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Тіла Шерманів знайшли у власному домі

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо також висловив свої співчуття у Twitter: "Ми з Софі глибоко засмучені раптовою смертю Баррі і Хані Шерман".

"Я абсолютно приголомшений, - написав міністр охорони здоров'я округу Онтаріо Ерік Хоскінс. - Моїх дорогих друзів Баррі і Хані Шерманів знайшли мертвими. Чудові люди, незрівнянні філантропи, провідні лідери у сфері охорони здоров'я".

У поліції заявили, що обставини смерті подружжя виглядають підозріло, триває розслідування.

Шермани не так давно виставили свій розкішний особняк на продаж. Ріелтор, який знайшов тіла, прийшов у будинок, щоби підготувати його до показу покупцям. Про це написала газета Toronto Globe and Mail з посиланням на члена сім'ї Шерманів.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Особняк Шерманів виставили на продаж

Компанія Apotex у своїй заяві повідомила: "Уся корпорація глибоко вражена і засмучена цією новиною, зараз наші думки - з їх близькими, ми молимося разом з ними".

У Шерманів залишилося четверо дітей.

Баррі Шерман заснував Apotex Inc в 1974 році. Компанія називає себе сьомим найбільшим у світі виробником ліків.

Журнал Forbes оцінив особисті статки Баррі Шермана в 3,2 млрд доларів.

Новини на цю ж тему