Снігопад в Україні: рух на дорогах і далі обмежений

дороги

Автор фото, UKRAVTODOR.GOV.UA

За винятком окремих ділянок шляхів у Київській області, на решті території поступово відновлюється проїзд дорогами державного і регіонального сполучення, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

"На ділянці автодороги Київ-Одеса між містами Біла Церква та Жашків Черкаської області продовжуються ліквідація заторів загальною довжиною 7,5 кілометри, що утворилися внаслідок обледеніння дорожнього полотна", - йдеться у повідомленні.

На цьому відрізку шляху рух вантажівок і легкових авто є повільним.

У ДСНС також повідомляють, що на ділянці працюють 19 тягачів, які вже звільнили з заметів понад 400 авто.

Крім того, розгорнуто два пункти обігріву для водіїв.

Загалом за останню добу ДСНС допомогли звільнити з-під снігу майже 700 авто.

Водночас в Укравтодорі повідомляють, що станом на 8 ранку середи рух вантажного транспорту все ще обмежений у семи областях. Там також згадують про дільянку траси Київ-Одеса в районі Жашкова:

"Заблокований рух транспорту залишається на автодорозі М-05 Київ - Одеса в районі м. Жашків та на межі Київської і Черкаської областей. Ускладнений проїзд характерний також на автодорозі Р-03 Північно-східний обхід Києва".

В Укравтодорі також нагадують, що через обмеження на рух вантажівок через Київ, служби автодоріг у Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях змушені були також обмежити рух, аби не допустити накопичення вантажівок.

Там також просять водіїв і надалі утримуватися від поїздок на час складної погоди.

Раніше Нацполіція повідомила, що лише за вівторок 19 грудня через заметіль в Україні сталося 1315 дорожніх аварій.