Канадське подружжя вперше за понад 70 років святкуватиме Різдво окремо

Герберт і Одрі Гудін (Herbert and Audrey Goodine) прощаються вперше за 73 роки Копирайт изображения Facebook/ Dianne Phillips
Image caption Герберт і Одрі Гудін (Herbert and Audrey Goodine) прощаються вперше за 73 роки

Новина про те, що наступне Різдво їм доведеться святкувати окремо, розбила серце 91-річному Герберту Гудіну та його 89-й річній дружині Одрі Гудін.

Обоє останнім часом разом проживали у закладі для тривалого догляду за хворими.

Та нещодавно пан Гудін повідомив, що за тиждень до Різдва мусить переїхати в інший заклад для більш посиленого догляду.

У п'ятницю представники закладу в Перт-Андовері (штат Нью Брансвік), повідомили парі, що Герберт має залишити їх найближчими вихідними.

Історія подружжя викликала обурення по всій країні.

"Коли я вчора розмовляла з батьками, я слухала, як плакала моя мама і на фоні також чула свого батька", - розповіла в неділю у мережі Facebook їхня донька Діанна Філліпс.

"Моя мама сказала, що Різдво для них закінчилося і це найгірше святкування за весь час. Чому вони не могли почекати закінчення свят?"

Цей пост пані Філліпс поширили понад 15 тисяч разів.

Пані Філліпс розповіла, що в п'ятницю вона отримала дзвінок з місцевого департаменту, який опікується доглядом за її батьками. Вони повідомили, що здоров'я батька Діанни останнім часом погіршилося і він змушений переїхати в інший заклад з більш сучасним медичним устаткуванням.

За словами доньки, коли вона вагалася, чи погоджуватися на таке рішення, представники департаменту фактично змусили її до них дослухатись.

На прохання перенести переїзд хоча б на тиждень, щоб батьки змогли провести Різдво разом, жінці відмовили.

Копирайт изображения Facebook / Dianne Phillips
Image caption Герберт та Одрі Гудін

Представник будинку для тривалого догляду за хворими відреагував на критику у Facebook.

"Щойно стан наших пацієнтів перестає відповідати критеріям утримання в нашому закладі, я повинен діяти згідно з правилами, які встановлені урядом".

"Не виконувати правила - протизаконно, тому я можу втратити ліцензію. Зараз рішення вже ухвалене і надалі я вже не можу на це вплинути", - додав він.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему