Пожежу на танкері біля Китаю поки що не зупинили

Пожежа на танкері у Східнокитайському морі Копирайт изображения Reuters
Image caption Пожежа на танкері у Східнокитайському морі

Іранський нафтовий танкер Sanchi продовжує палати після зіткнення з вантажним кораблем на відстані 260 км від узбережжя Шанхаю.

Танкер має на борту 136 тисяч тон конденсату, що є надлегким видом сирої нафти. Існує небезпека масштабної екологічної катастрофи, адже з танкера розливається нафта.

Рятувальники розширили пошук 31 зниклого члена екіпажу. На цей момент знайшли тіло лише одного моряка. Всього на борту танкера перебували 30 іранців та двоє бангладешців.

На вантажному судні врятували 21 громадянина Китаю.

У вівторок міністерство транспорту Китаю заявило, що сильні вітри, дощ і хвилі висотою до чотирьох метрів заважають зупинити пожежу.

Повідомляється також, що пошуково-рятувальна операція тепер охоплює площу 2330 квадратних кілометрів.

Чиновники оголосили, що офіційне розслідування інциденту за участю кількох державних відомств розпочалося у вівторок.

Де, як і коли трапилася аварія?

Іранський танкер Sanchi під прапором Панами віз конденсат з Ірану до Південної Кореї. На своєму шляху він зіткнувся із зареєстрованим у Гонконзі вантажним судном CF Crystal, що перевозило зерно з США.

Зіткнення сталося 6 січня в гирлі дельти річки Янцзи. Його точна причина невідома.

Image caption Місце зіткнення танкеру Sanchi з вантажним судном у Східнокитайському морі

Що перевозить танкер Sanchi

Танкер, яким керує провідний оператор з транспортування нафти в Ірані, має на борту 136 тис тон конденсату. Це близько одного млн барелів нафти вартістю 60 млн доларів за поточними цінами.

Sanchi також перевозить певну кількість важкого та токсичного корабельного палива.

Конденсат сильно відрізняється від чорної сировини, яку часто можна спостерігати при розливі нафти. Він зберігається у газоподібній формі в резервуарах для нафти під високим тиском і зріджується після вилучення. Конденсат токсичний, має низьку щільність і значно більш вибухонебезпечний, ніж звичайна нафта.

З конденсату, який не потребує важкого процесу переробки, виробляють такі продукти, як реактивне паливо, бензин, дизельне паливо та паливо для опалювання.

Порівняння з іншими розливами нафти

На поточному етапі неможливо сказати, скільки було або буде розлито нафти.

Один мільйон барелів на судні Sanchi - це близько 35 млн галонів. Навіть якщо відбудеться розлив всієї нафти з судна, це буде менше, ніж під час розливів внаслідок основних корабельних катастроф, перерахованих нижче. Проте це більш ніж у три рази більше у порівнянні з розливом нафти з судна Exxon Valdez, який вважається однією з найгірших екологічних катастроф у світі.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Загиблі морські видри після розливу нафти з судна Exxon Valdez на Алясці, 1989 рік

У випадку катастрофи The Atlantic Empress, із зазначеного нижче переліку, стався рекордний розлив нафти. Проте лише незначна її кількість досягла узбережжя.

Існує також багато різних видів розливу нафти. Можливо, найгіршим був спланований іракцями розлив до 500 млн галонів в січні 1991 року під час війни в Перській затоці. Нафтова пляма покрила близько 10,3 тис квадратних кілометрів.

Інші судна, де стався розлив нафти:

  • The Atlantic Empress та Aegean Captain зіткнулися біля Тринідаду і Тобаго в 1979 році. Судно The Atlantic Empress вибухнуло і 26 членів екіпажу загинули. Стався рекордний розлив нафти - 90 млн галонів.
  • The ABT Summer вибухнуло у 1991 році. Стався розлив близько 80 млн галонів на площу понад 200 квадратних кілометрів.
  • The Castillo de Bellver вибухнуло і розвалилося на частини біля Кейптауна в 1983 році. Стався розлив 78 млн галонів нафти.
  • З судна Amoco Cadiz розлилося майже 69 млн галонів після того, як в 1978 році воно сіло на мілину біля Бретані у Франції.
  • Судно The Torrey Canyon зіштовхнулося з рифом біля узбережжя англійського Корнуолла у 1967 році. Стався розлив 36 млн галонів сирої нафти на 322 км узбережжя.
  • З судна Exxon Valdez вилилося 11 млн галонів біля Принс-Вільям-Саунд, штат Аляска, в 1989 році. Це було головною екологічною катастрофою того року.

Новини на цю ж тему