Літаки Британії перехопили два бомбардувальники Росії

Винищувачі Копирайт изображения MOD
Image caption Королівським ВПС раніше вже доводилось перехоплювати російські бомбардувальники над Північним морем, як от під час операції 2015 року

Військово-повітряні сили Великої Британії перехопили два російські бомбардувальники над Північним морем, коли ті наблизились до "зони інтересів" Сполученого королівства, повідомили у ВПС Британії.

Два винищувачі "Тайфун" вилетіли з військової бази Лоссімут, що в Шотландії, в понеділок зранку.

Російські бомбардувальники не увійшли до суверенного повітряного простору Великої Британії, повідомив Речник Королівських ВПС .

Він додав: "За російськими літаками стежили з дружніх нам країн, а згодом повітряні сили перехопили їх над Північним морем. Російські військові літаки не змогли перетнути суверенний повітряний простір Британії".

Такі повітряні інциденти в період напружених відносин між Заходом і Росією бувають досить часто. Час від часу російські бомбардувальники вивчають повітряний простір країн-членів НАТО.

Минулого травня винищувачі ВПС Британії були підняті з Лоссімута, коли два російські літаки увійшли до повітряного простору Сполученого Королівства.

Повітряні сили також відправляли літаки для спостереження за двома російськими Ту-160, які пролетіли поруч з повітряний простором Британії у лютому 2017.

Новини на цю ж тему