У США пасажирський потяг зіткнувся з вантажним: є загиблі

сша, аварія потягів

Пасажирський потяг, у якому їхало 147 пасажирів, зіткнувся з товарним потягом в американському штаті Південна Кароліна. У результаті інциденту загинули двоє людей, повідомили чиновники.

Понад 70 людей поранені. Локомотив і декілька вагонів зійшли з рейок.

Потяг курсував між Нью-Йорком та Маямі.

Місцева поліція підтвердила жертви в аварії, яка сталася у неділю в місті Кейсі, недалеко від Колумбії.

Американський Червоний Хрест відправив на місце інциденту рятувальників. Екстрені служби повідомили, що з потяга евакуювали усіх пасажирів.

Представник відділу надзвичайних ситуацій штату Південна Кароліна повідомив журналістам, що до лікарні доправили 70 людей, які отримали як незначні подряпини, так і переломи.

За інформацією Національної компанії залізничних пасажирських сполучень (Амтрак) у поїзді їхало 139 пасажирів і вісім співробітників. Невідомо, скільки людей перебувало у вантажному потязі, оператором якого є транспортна компанія CSX.

За приблизними підрахунками, з вантажного потяга витекло близько 19 тис. літрів тисяч пального, однак рятувальники запевняють, що це не становить загрози для людей.

Занепокоєння щодо стандартів безпеки залізничних перевезень зросло після низки інцидентів останніх років. Так, у грудні минулого року в аварії потяга у штаті Вашингтон загинули троє людей.

А напередодні шестеро людей отримали травми, коли потяг, яким їхали республіканські парламентарі, зіткнувся з вантажівкою. Тоді загинув водій автомобіля.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему