Їжа може впливати на поширення ракових клітин

Спаржа Копирайт изображения Getty Images

Їжа на вашій тарілці може впливати на розростання раку або появу метастазів (поширення раку на інші частини тіла), вважають британські вчені з Кембриджу.

Їхнє дослідження на тваринах, показало: якщо не вживати дієтичної та поживної амінокислоти аспарагіну, розвиток пухлини молочної залози уповільнюється.

Її багато, наприклад, у спаржі, а також у птиці, морепродуктах та багатьох інших харчах.

У майбутньому вчені сподіваються скористатися "кулінарними вподобаннями" раку для поліпшення лікування. Утім, дослідження на людях - ще попереду.

Результати їхнього дослідження опубліковані в журналі Naturе.

Аспарагін - це амінокислота, основний елемент білка. Він отримав свою назву від спаржі.

Метастази

Дослідження проводили на мишах з агресивною формою раку молочної залози.

Як правило, вони гинули через кілька тижнів після того, як пухлина поширювалася по всьому тілу.

Але коли мишам призначили дієту з низьким вмістом аспарагіну або давали препарати для блокування амінокислоти, то пухлина не поширювалася.

"Це були справді величезні зміни, [рак] було дуже важко знайти", - розповів професор Грег Ганнон.

Торік Університет Глазго показав, що вилучення амінокислот із серином та гліцином уповільнило розвиток лімфоми та кишкових ракових захворювань.

Професор Ханнон сказав BBC: "Ми бачимо дедалі більше доказів того, що специфічні ракові захворювання залежать від певних компонентів нашої дієти".

"У майбутньому, змінивши дієту пацієнта, ми сподіваємося поліпшити результати терапії".

Рак: що треба знати

Початкова пухлина рідко призводить до смерті. Фатальним може стати саме поширення раку по всьому тілу - метастази.

Ракова клітина має пройти величезні зміни, аби поширитися - вона повинна подолати основну пухлину, вижити в крові й розростися в інших місцях тіла.

Саме для цього процесу, як вважають дослідники, і потрібен аспарагін.

Але любителям спаржі не варто засмучуватися - ці дані ще потребують підтвердження на людях. Та й взагалі дуже важко повністю уникнути аспарагіну в раціоні.

У довгостроковій перспективі вчені припускають, що пацієнтам даватимуть спеціальні напої, які будуть поживними і не міститимуть аспарагіну.

Професор Чарльз Свонтон, керівник британської клініки з дослідження раку, сказав: "Цікаво, що препарат "L-asparaginase" використовується для лікування гострого лімфобластного лейкозу, який є чутливим до аспарагіну.

"Можливо, в майбутньому цей препарат зможуть використати для лікування хворих на рак молочної залози".

Але наразі потрібно провести більше досліджень.

Баронеса Деліт Морган, керівник проекту "Рак молочної залози зараз", сказала, що пацієнти не повинні йти на радикальні дієти на основі цих досліджень.

Вона сказала: "Ми не рекомендуємо пацієнтам виключати з харчування жодну конкретну групу продуктів, не порадившися зі своїм лікарем. Ми також рекомендуємо всім пацієнтам дотримуватися здорової та різноманітної дієти".

Новини на цю ж тему