Меру Одеси Труханову повідомили про підозру - НАБУ

Геннадій Труханов Копирайт изображения UNIAN

Детективи Національного антикорупційного бюро України заочно повідомили Одеському міському голові Геннадію Труханову про підозру у вчиненні кримінального злочину. Про це повідомили на сайті НАБУ.

Мера Одеси підозрюють у "привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем".

Також про підозру повідомили ще трьом посадовцям мерії Одеси - заступнику міського голови, директору департаменту комунальної власності та голові постійної комісії з питань комунальної власності міськради. 

У НАБУ уточнили, що наразі розшукують підозрюваних.

Відомо, що затримали ще трьох осіб, а саме "одну посадову особу мерії Одеси та двох фізичних осіб-керівників компанії".

Слідство вважає, що ці всі вони "причетні до схеми із завдання збитків місцевому бюджету Одеси".

"Так, у вересні 2016 року Одеська міська рада придбала будівлю, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП Завод "Краян", за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованим ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн", - пояснили у НАБУ.

Отримані від міської влади кошти, фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності, керівник якої наразі перебуває в зоні АТО.

НАБУ та САП домоглися накладення арешту на рахунки приватної компанії-продавця будівлі.

"З того часу постійно вчиняються спроби зняття арешту з рахунків, у тому числі шляхом раптової зміни ціни договору в січні 2018 року", - уточнили у НАБУ.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему