Ryanair: сподіваємося цього року зайти в Україну

Ryanair Копирайт изображения PAUL FAITH

В ірландській авікомпанії Ryanair висловили сподівання, що їм вдасться зайти в Україну до кінця 2018 року.

"Юліуш Коморек, директор із правових питань і регулювання, висловив надію Ryanair на те, що прихід в Україну стане можливим пізніше цього року, повторюючи сподівання, яке висловив міністр Омелян", - повідомили ВВС Україна в прес-службі компанії.

"Ми підтвердимо маршрути пізніше, щойно будемо впевнені в заході в Україну", - додали в Ryanair.

Напередодні в одному з польських видань з'явилося інтерв'ю пана Коморека.

Його попросили прокоментувати слова українського міністра інфраструктури Володимира Омеляна, який анонсував захід ірландського лоукостера в Україну восени 2018 року.

Представник Ryanair відповів, що "це реальний термін" (осінь 2018) і додав: "Я сподіваюся, що це станеться. На даний момент деталі угоди обговорюються".

13 лютого пан Омелян в ефірі каналу "Громадського ТБ" сказав: "Вони (Ryanair - Ред.) полетять восени 2018 року з аеропортів "Бориспіль" і "Львів". Те, що вони полетять, - у мене немає сумнівів".

Пан Омелян також зазначив, що офіційна презентація про відкриття маршрутів Ryanair буде цього або наступного місяця.

Копирайт изображения Getty Images

Про вихід Ryanair на ринок України йшлося і раніше. Захід ірландської компанії ще влітку 2016 року допускав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Навесні 2017 року Ryanair оголосила про початок роботи в Україні. Запустити нові рейси з аеропортів Києва і Львова компанія мала вже восени.

Ryanair мав літати із Києва в Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндговен. А зі Львова мали бути рейси до Ейндговена, Лондона, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Кракова й Будапешта.

У липні 2017-го домовленості зірвалися.

У заяві авіакомпанії йшлося, що Ryanair іде з України через недотримання раніше досягнутої угоди із міністерством інфраструктури, посадовцями "Борисполя" та чинним директором Павлом Рябікіним.

Натомість у "Борисполі" заявили про політичний тиск і сказали, що "змови" проти лоукостера немає.

Новини на цю ж тему