Берлін готовий давати гроші на відновлення Донбасу - міністр

АТО Копирайт изображения facebook.com/ato.news

Голова МЗС Німеччини Зігмар Габріель заявив про готовність Берліна інвестувати у відновлення сходу України і пропонує поступово знімати санкції з Росії.

Про це міністр сказав на сніданку з представниками ділових кіл Росії і Німеччини під час Мюнхенської безпекової конференції.

Він також заявив про необхідність докласти зусиль для поліпшення життя людей на сході України.

Політик висловився за поетапне зняття санкцій з Росії в разі відведення важких озброєнь на Донбасі і початку роботи миротворчої місії ООН.

"Якщо нам вдасться вивести важке озброєння з сходу України, то необхідно буде крок за кроком знімати санкції", - сказав пан Габріель.

За його словами, не може бути так, що "ми тільки вимагаємо щось один від одного і при цьому не думаємо про те, як йти один одному назустріч".

Копирайт изображения facebook.com/ato.news

При цьому пан Габріель підтримав ідею миротворчої місії ООН на Донбасі. "Ідея миротворчої місії ООН вже півроку лежить на столі, нам потрібно спробувати її прискорити", - сказав німецький міністр.

Тим часом у Мюнхені президент України Петро Порошенко та міністр оборони США Джеймс Меттіс обговорили зміцнення обороноздатності України і важливість продовження санкцій проти Росії.

Співрозмовники підкреслили важливість збереження санкцій до відновлення цілісності України.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему