В Харкові повністю відновили опалення - ОДА

Харків

Автор фото, Facebook Геннадія Зубка

Підпис до фото,

На вихідних понад 600 будинків в Харкові лишилися без тепла

У житлові будинки, що постраждали внаслідок аварії на тепломережах в Харкові, вже подали опалення.

Про це повідомляє Харківська обласна державна адміністрація.

"Зараз проводять розповітрювання та налагодження внутрішньобудинкових мереж. Роботи розраховують завершити до 13:00 26 лютого", - йдеться в повідомленні на сайті ОДА.

За словами заступника керівника області Євгенія Шахненка, у будинки тепло подали, але в різних будівлях по-різному йде налагодження роботи внутрішньобудинкових мереж, "тому ще не скрізь опалення запрацювало".

Пошкодження на тепломережах сталися 24 та 25 лютого, без опалення тоді лишилось понад 600 житлових будинків та соціальних об'єктів.

Зранку 25 лютого відновили теплопостачання в понад 500 будівлях. Станом на вечір неділі тепло ще чекали близько ста будинків та соцоб'єктів.

Віце-прем'єр Геннадій Зубко в своєму Facebook повідомив, що оперативний штаб вирішив розгорнути чотири пункти обігріву, також підготували шість мобільних пунктів обігріву.

"Через те, що регламентні роботи не проводились на магістралі з 1973 року, постійно виникають ускладнення, які вимагають додаткових технічних рішень", - пояснив урядовець.

Автор фото, Facebook Геннадія Зубка

Підпис до фото,

Ремонтні роботи в місті продовжуються

В місцевій владі кажуть, що на заміну труб в рік для КП "Харківводоканал" знадобиться 10 млрд грн.

"Потрібно залучати гроші Світового банку та інших фінансових установ, з якими ми активно працюємо. Потрібно вносити відповідні коригування до державного бюджету. Це має бути потужна, серйозна програма", — повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, ухвалювати кадрові рішення і звільняти представників "Харківських теплових мереж" через аварії до з'ясування всіх деталей не будуть.

Він також запевнив, що на ділянках, де сталися аварії, регламентні роботи проводились.

В Україні в останні дні суттєво похолодало. В понеділок у Харкові від -17 до -10 градусів морозу.