Директорка з комунікацій Білого Дому Хоуп Хікс пішла у відставку

Хоуп Хікс була четвертим директором з комунікацій Білого Дому з моменту інаугурації Дональда Трампа

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

Хоуп Хікс була четвертим директором з комунікацій Білого Дому з моменту інаугурації Дональда Трампа

Директорка з комунікацій Білого дому, колишня модель і давня соратниця президента США Дональда Трампа Хоуп Хікс йде у відставку, повідомила прес-служба адміністрації.

Раніше 29-річна Хікс була директором зі стратегічних комунікацій президента, а також речницею його виборчого штабу. Вважається, що пані Хікс - одна з найнадійніших помічниць Трампа.

Пані Хікс була четвертим директором з комунікацій Білого дому з моменту обрання Дональда Трампа. Її попередник Ентоні Скарамуччі пропрацював на посаді лише 10 днів.

За повідомленнями американських ЗМІ, колегам Хоуп Хікс сказала, що відчула, що зробила в Білому домі все, що хотіла.

Представниця Білого дому Сара Сандерс повідомила, що поки що не відомо, коли саме пані Хікс покине адміністрацію.

За словами пані Сандерс, рішення про відставку Хікс не пов'язане з свідченнями, які вона у вівторок дала комітету з розвідки конгресу США в рамках розслідування справи про можливе російське втручання в американські вибори.

У минулому Хоуп Хікс була головою прес-служби передвиборчої кампанії Дональда Трампа, і саме вона наймала туди людей на роботу.

Двоє попередніх директорів зі зв'язків з громадськістю - Майк Дабке і Ентоні Скарамуччі - досить швидко покинули цю посаду. Колишній прес-секретар Білого дому Шон Спайсер також пішов у відставку.

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

Хоуп Хікс раніше працювала моделлю та була прес-аташе у будинку моди Іванки Трамп

Президент Трамп назвав Хоуп Хікс "розумною і розважливою" і наголосив, що за останні три роки вона виконала величезну роботу.

"Мені буде не вистачати її поруч, але коли вона сказала мені, що думає про нові можливості, я все зрозумів. Я впевнений, що ми ще попрацюємо разом", - заявив пан Трамп.

Пані Хікс вважають ключовим свідком у розслідуванні про можливі зв'язки Дональда Трампа з Росією.