Рокер Борис Гребенщиков потрапив до реанімації

Лідер рок-гурту "Акваріум" Борис Гребенщиков під час концерту з нагоди 45-ти річчя гурту, у Києві, 19 листопада 2017 р Копирайт изображения УНІАН
Image caption Лідер рок-гурту "Акваріум" Борис Гребенщиков під час концерту з нагоди 45-ти річчя гурту у Києві, 19 листопада 2017 р

Лідер російської рок-групи "Акваріум" Борис Гребенщиков перебуває у лікарні у Санкт-Петербурзі, повідомляють ЗМІ з посиланням на оточення музиканта.

Як повідомило Російській службі Бі-бі-сі джерело в оточенні музиканта, у Бориса Гребенщикова пневмонія, він перебуває у реанімації.

Друг музиканта режисер Віктор Тихомиров розповів медіа, що Гребенщиков потрапив в реанімацію ще рано-вранці в суботу, 3 березня. За його словами, у музиканта запалення легенів.

У розмові з ВВС директор "Акваріума" Максим Ланде підтвердив, що у Бориса Гребенщикова проблеми зі здоров'ям, але не став розкривати подробиці.

Максим Ланде підкреслив, що тема здоров'я музиканта є виключно особистою і закликав журналістів не турбувати рідних і близьких Гребенщикова.

"Я б хотів через вас звернутися до ваших колег і попросити їх згадати про пристойність й перестати обривати телефони [родині Гребенщикова і його оточення]. Ті, кого правда хвилює ця тема, можуть побажати йому здоров'я", - сказав він.

Копирайт изображения amnesty.org.ru
Image caption Борис Гребенщиков закликав генпрокурора РФ скасувати вирок українському режисеру з Криму Олегу Сенцову

Борис Гребенщиков є легендою "російського року", його "Акваріум" існує з 1972 року.

Він виступив проти агресивних дій Росії щодо України та закликав закликав генпрокурора РФ скасувати вирок українському режисеру з Криму Олегу Сенцову.

Стежте за нами в Telegram! Ми щодня надсилаємо добірку найкращих статей.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему