Порнозірка Стормі Деніелс подала до суду на Дональда Трампа

Стормі Деніелс каже, що у неї були близькі стосунки з Дональдом Трампом 2006 року Копирайт изображения GETTY IMAGES
Image caption Стормі Деніелс каже, що у неї були близькі стосунки з Дональдом Трампом 2006 року

Зірка порнофільмів Стормі Деніелс подала до суду на президента США з вимогою визнати недійсним договір про нерозголошення, укладений з майбутнім американським лідером.

У цивільному позові, поданому у Лос-Анджелесі у вівторок, йдеться, що за кілька днів до виборів 2016 року пані Кліффорд та адвокат Трампа пан Коен підписали "договір про нерозголошення".

Сам пан Трамп не підписував документ, тому порноактриса намагається довести, що договір не має юридичної сили.

Раніше в середині лютого особистий адвокат президента США Майкл Коен зізнався, що з власної кишені заплатив порноактрисі - справжнє ім'я якої Стефані Кліффорд - 130 тисяч доларів 2016 року.

Однак за що виклав кругленьку суму - не розповів.

Водночас пан Коен каже, що президент "категорично заперечує" будь-які романтичні стосунки з акторкою фільмів для дорослих.

У ЗМІ повідомляли, що жінці заплатили за мовчання за нібито стосунки з Трампом.

У позові актриси йдеться, що адвокат Коен намагався змусити її мовчати.

Пана Трампа неодноразово звинувачували у зв'язку з порнозіркою, але Коен заперечує, що у Деніелс і Трампа був роман.

Натомість Деніелс наполягала, що близькі стосунки з президентом у неї були 2006 року незабаром після того, як Меланія Трамп народила сина Беррона. Вперше порноактриса заявила про це в інтерв'ю 2011 року.

У січні цього року видання Wall Street Journal повідомило, що напередодні президентських виборів актрисі заплатили, щоб вона підписала договір про нерозголошення інформації про свої стосунки з Трампом.

Згодом агент Деніелс випустила заяву від імені актриси, в якій йшлося, що ніякого роману з майбутнім президентом США не було.

Однак вже тоді багато хто помітив, що підпис порнозірки під заявою не схожий на її ж автограф на попередньому документі.

Новини на цю ж тему