Принц Гаррі з нареченою замовили весільний торт

Принц Гаррі Копирайт изображения AFP

Принц Гаррі та його наречена Меган Маркл обрали кондитерку, котра має спекти торт на їхнє весілля. Це лондонська майстриня Клер Птак, яка має пекарню Violet на заході Лондона.

Вони замовили у Клер лимонний торт з сиропом бузини. Його прикрасять вершковим кремом та живими квітами.

В повідомленні Кенсінгтонського палацу зазначено, що пані Птак спече торт, який буде відрізнятися "яскравим весняним смаком".

Кондитерка Клер Птак, яка виросла у Каліфорнії, віддає перевагу використанню органічних та сезонних інгредієнтів у своїй випічці.

"В мене просто немає слів, наскільки я рада, що принц Гаррі та пані Маркл попросили саме мене спекти весільний торт", - сказала Клер Птак.

Копирайт изображения PA
Image caption Клер Птак у 2010 році відкрила в Лондоні свою пекарню, де продає органічну випічку

"Це тим більше захопливий досвід, оскільки я знаю, що вони (принц Гаррі та Меган Маркл) дотримуються таких же, як і я, поглядів на походження продуктів, екологічність виробництва та використання сезонних продуктів. І найголовніше, наші думки щодо смаку збігаються", - каже вона.

Меган Маркл, яка вела свій власний блог про здоровий спосіб життя The Tig, раніше брала інтерв'ю у Клер Птак для свого сайту. Після заручин з принцом Гаррі Меган Маркл видалила свій блог.

Клер Птак - учениця відомого американського ресторатора та шеф-кухаря Аліси Уотерс. Деякий час вона працювала в ресторані Chez Panisse в місті Берклі, штат Каліфорнія. Пізніше вона переїхала в Лондон, а в 2010 році відкрила свою пекарню, де продає органічну випічку.

Весілля принца Гаррі та Меган Маркл запланували на 19 травня.

Новини на цю ж тему