В Європі були збої в роботі Telegram

Telegram Копирайт изображения Getty Images

В країнах Європи 29 квітня відбулися збої в месенджері Telegram, повідомив його засновник Павло Дуров. Через це він протягом чотирьох годин був недоступним для користувачів.

"Масовий перегрів одної з груп серверів Telegram може призвести до деяких проблем з підключенням європейських користувачів протягом найближчих двох годин. Вибачте за незручності - проблема вирішується", - написав у своєму Twitter засновник Telegram.

Компанія також повідомила, що проблеми виникли після відключення електроенергії в районі Амстердама.

"Ведуться відновлювальні роботи після масштабного відключення електроенергії в околицях Амстердама. Користувачі Telegram у Європі, країнах Близького Сходу та Північної Африки. В Росії та СНД також не можуть підключитися", - пише Telegram у Тwitter.

Відключення електроенергії також вплинуло на роботу великого аеропорту Схіпгол, який обслуговує значну частину Нідерландів.

В аеропорті певний час не працювала система реєстрації пасажирів. На кілька годин закрили дороги, які ведуть до аеропорту.

Вранці 29 квітня систему реєстрації відновили, але пасажирам рекомендують перевіряти статус свого рейсу, перед тим як їхати до аеропорту. Адже багато рейсів або скасовані, або затримуються.

Представники електромережі TenneT заявили, що причини збоїв в електропостачанні в районі Амстердаму встановлюють.

Це не перші проблеми з енергопостачанням в Амстердамі за останні місяці. В березні 2018 року центр міста двічі лишався без електроенергії на кілька годин. Те саме було і в Схіпголі в лютому.

Стежте за нами в Telegram! Ми надсилаємо туди головні новини і добірку найкращих статей.

Новини на цю ж тему