У Японії скандал: потяг рушив на 25 секунд раніше графіка

Japanese commuters Копирайт изображения Getty Images

Японська залізнична компанія змушена була вибачатися перед пасажирами після того, як один із її потягів рушив на 25 секунд раніше - і це був уже другий подібний випадок упродовж півроку.

Перевізник заявив: "Немає жодних виправдянь тим величезним незручностям, яких ми завдали нашим клієнтам".

Інцидент стався у минулу п'ятницю. Як пише видання Japan Today, машиніст потяга думав, що поїзд має рушити зі станції "Нотоґава" о 07:11, тоді як насправді відбуття було заплановане на 07:12.

Свою помилку він зрозумів, коли зачинив двері потяга на хвилину раніше. Проте замість того, аби одразу ж виправити її, він поглянув на платформу - і не помітив нікого, хто б поспішав на поїзд, тому і вирішив рушити раніше - аж на 25 секунд випередивши графік.

Японські потяги мають репутацію надзвичайно пунктуальних. Проте виявилося, що дехто із пасажирів все ще сподівався вскочити у потяг у останню мить. Ці пасажири відтак поскаржилися на раннє відбуття потяга перевізнику - і тому довелося вибачатися.

У листопаді інший потяг перевізника рушив із місця на 20 секунд раніше графіка.

Як і того разу, новий випадок раннього відбуття потяга в Японії привернув увагу соцмереж.

"Яка ганьба, Японіє! Раннє відбуття - аж на 25 секунд? А якщо я можу вскочити у потяг тільки в останні 4 секунди?" - пожартував один із користувачів Twitter.

Новини на цю ж тему