Елтон Джон приїхав на "Кураж-Базар" до Києва боротися зі СНІДом

Елтон Джон Копирайт изображения unian

Британський співак, громадський діяч і засновник благодійного фонду, спрямованого на боротьбу зі СНІДом, Елтон Джон приїхав на "Кураж-Базар" до Києва.

Копирайт изображения unian

Тут проходить благодійна акція "День з Елтоном Джоном". Метою акції є профілактика і залучення українців до боротьби зі СНІДом в Україні.

Копирайт изображения unian

Сер Елтон у Києві проведе зустріч з українськими борцями зі СНІДом та поспілкується з ВІЛ-позитивними людьми.

Гості "Кураж-Базару" зможуть відвідати фотовиставку та міжнародний арт-проект, створений одним із найвідоміших сучасних художників Ай Вей Веєм на прохання Елтона Джона.

Вартість вхідного квитка 100 грн. Всі зібрані кошти підуть на створення інформаційно освітнього центру для молоді в Києві.

Копирайт изображения facebook.com/pg/kurazhbazar

Під час заходу прочитають лекції про толерантність та недискримінацію, про сексуальну просвіту та біологію сексуальності. Відвідувачі зможуть пройти онлайн-тестування, що визначає ризик можливого інфікування на ВІЛ. Також протягом дня працюватиме безкоштовний пункт швидкого тестування на ВІЛ.

Елтон Джон приїхав до України на запрошення благодійного "Фонду Олени Пінчук", дочки екс-президента Леоніда Кучми.

У червні 2007 року співак дав безкоштовний концерт на Майдані Незалежності в Києві, на якому звернувся до всіх українців із закликом "Зупинимо СНІД разом!".

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Стежте за нами в Telegram!

Також на цю тему

Новини на цю ж тему