Чемпіон світу з футболу Німеччина вилітає з ЧС-2018

Німці Копирайт изображения Getty
Image caption Німецькі футболісти шоковані поразкою від корейців

Збірна Німеччини достроково втратила титул чемпіона світу з футболу, несподівано програвши збірній Південній Кореї 0:2.

Два голи німецькі футболісти пропустили на останніх, доданих хвилинах матчу.

Після того, як арбітр додав 6 хвилин додаткового часу, південнокорейські футболісти перейшли в атаку на половині поля суперника.

На 92-й хвилині забив гол Кім Юнь Квонь, після чого до атаки німецьких футболістів підключився навіть голкіпер Мануель Ноєр. На 96-й хвилині контратака корейців завершилася взяттям порожніх воріт німецької збірної гравцем Тоттенгема Сон Хин Міном.

В іншому матчі групи F Швеція перемогла Мексику 3:0.

В підсумку, з групи F до 1/8 фіналу пройшли Швеція та Мексика, які здобули по 6 очок, а Південна Корея та Німеччина, які здобули по 3 очки, їдуть додому.

Німеччина раніше програла на цьому чемпіонаті Мексиці 0:1 і на доданих хвилинах вирвала перемогу в збірної Швеції 2:1.

Німецька збірна не проходить до стадії плей-офф чемпіонату світу з футболу вперше з 1938 року.

Зазначимо, що у чемпіонатах світу в 1930 та 1950 роках німецькі футболісти взагалі не брали участі.

Водночас, німецька збірна не є першим чинним чемпіоном світу, якому не вдалося пройти до стадії плей-офф. 2002 року те саме трапилося з французькими футболістами, 2010 року - з Італією, у 2014 році - зі збірною Іспанії.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption На другій доданій арбітром хвилині Кім Юнь Квонь прорвався до воріт німецької збірної і не залишив Мануелю Ноєру шансів
Image caption Гол Сон Хин Міна поклав край будь-яким надіям німецьких футболістів, але корейська збірна до 1/8 фіналу теж не проходить
Image caption Після матчу в розпачі були футболісти обох команд - ані Південна Корея, ані Німеччина до стадії плей-офф
Image caption Месут Езіл, Антоніо Рюдігер, Марко Реус та інші німецькі футболісти їдуть додому, достроково втративши титул чемпіонів світу з футболу