"Туристи-заручники": як в Україну повернули 1,5 тис. людей

туристи Копирайт изображения Getty Images

Всі українці, які "застрягли" в аеропортах в Тунісі, Албанії, Грузії та інших країнах, повернулися до України. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на прес-конференції в Києві.

"Ми щиро сподівалися, що ринок дерегульований і ми побачимо ідеальний механізм, коли бізнес працює з суспільством. Цього не сталося, ми були змушені втрутитися", - сказав голова Мінінфраструктури.

За його словами, всього через конфлікт постраждали близько півтори тисячі українських туристів.

Туристам радять подати колективне звернення до суду.

Чому українці застрягли в аеропортах?

Від минулих вихідних сотні українців застрягли в аеропортах багатьох країн світу через проблеми з авіарейсами, туроператорами і перевізниками.

Декому довелося чекати рейсу додому з відпустки по кілька діб - разом із маленькими дітьми.

Копирайт изображения Getty Images

Заручниками комерційного конфлікту між авіакомпанією "Bravo Airways" та туроператором "Oasis Travel" стали понад тисяча українців, вважає заступник міністра економічного розвитку Михайло Титарчук. Він повідомив про повне врегулювання ситуації з поверненням туристів з Тунісу.

"Господарюючі суб'єкти не змогли домовитися на своєму рівні, і ми мали невідкладно втрутитися", - написав чиновник у Facebook.

За його словами, у вівторок, 3 липня, повернулися останні групи туристів з Тунісу:

  • посадка у Львові 03:45 (172 пасажири);
  • посадка у Києві 14:30 (172 пасажири);
  • посадка у Львові 04:10 (180 пасажирів);
  • посадка у Києві 13:10 (180 пасажирів).

На думку чиновника, проблема "прямо пов'язана зі збільшенням кількості охочих відпочити, що в рази перевищила обсяг пасажиромісць, що фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, та постійним демпінгуванням цін на тури".

Копирайт изображения РОСТИСЛАВ АРТЕМЕНКО

Також, за його словами, додає негативу незадовільний технічний стан літаків, що призводить до постійного виходу з ладу бортів та відповідно до зриву рейсів.

"У гонитві за надприбутками туроператори завідомо беруть на себе зобов'язання, обсяги яких реально більші за спроможності бюджетних авіаперевізників", - заявив чиновник.

При цьому, за словами Михайла Титарчука, ані туроператор, ані авіаперевізник, киваючи один на одного, не бажають нести додаткових фінансових витрат за повернення туристів в Україну.

Компанія-туроператор JoinUp! заявила, що стала заручником ситуації і її клієнти також постраждали через конфлікт між авіакомпанією "Bravo Airways" і туроператором Oasis Travel.

Заборонити старі літаки

Крім того, міністр Омелян повідомив, що до кінця тижня на сайтах Міністерства та Державної авіаційної служби розмістять рейтинг авіакомпаній, який дозволить отримати інформацію про те, з якою частотою виконуються авірейси в Україні і як часто бувають запізнення.

Також у мінінфраструктури планують обмежити термін використання в Україні старих літаків.

"Ми з наступного року обмежимо вік використання пасажирських літаків - не літатимуть літаки старші за 20 років", - повідомив Володимир Омелян, уточнивши, що зараз в Україні є літаки з терміном експлуатації понад 35 і 40 років.

Новини на цю ж тему