Хорватія перемогла Росію і вийшла до півфіналу ЧС-2018

Хорватський захисник Домагой Віда святкує гол свого товариша по команді Андрея Крамарича у ворота росіян Копирайт изображения Getty Images
Image caption Хорватський захисник Домагой Віда святкує гол свого товариша по команді Андрея Крамарича у ворота росіян

Хорватія перемогла Росію у чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу і пройшла до півфіналу.

Основний час суперники завершили із нічийним рахунком 1:1, а екстра-тайми - 2:2.

Долю гри визначила серія післяматчевих пенальті - 4:3 на користь Хорватії.

Матч хорватів і росіян проходив у російському Сочі.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Росіяни святкують перший гол у ворота хорватів
Image caption Головний тренер російської збірної Станіслав Черчесов
Image caption Хорватський воротар Данієль Субашич відбиває атаку росіянина Андрія Дзюби
Image caption Російський голкіпер Ігор Акінфєєв пропустив м'яч у свої ворота

Це був останній чвертьфінальний матч ЧС-2018. Збірна Хорватії зіграє проти Англії у півфіналі, який відбудеться 11 липня.

Раніше у першому суботньому чвертьфіналі англійська збірна перемогла Швецію із рахунком 2:0.

Перший гол у першому таймі у шведські ворота забив центральний захисник Гаррі Магвайр. Другий м'яч у ворота шведам вже у другому таймі забив півзахисник англійців Деле Аллі.

Image caption Гаррі Магвайр (праворуч) відкрив рахунок на користь англійців
Image caption Шведський воротар Робін Олсен пропускає другий м'яч у свої ворота
Image caption А от англійський голкіпер Джордан Пікфорд не пропустив жодного
Image caption Англійські фани - щасливі!

Напередодні визначилися учасники першого півфіналу ЧС-2018 - ними стануть збірні Франції та Бельгії. Бельгійці з рахунком 2:1 перемогли бразильців у чвертьфінальному матчі, а французи обіграли Уругвай - 2:0. Перший півфінал пройде 10 липня.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.