Виробник пива Corona інвестує $4 млрд у коноплю

конопля
Підпис до фото,

Інвестиції пов'язані з тим, що все більше країн легалізують медичне використання коноплі

Власник пивного бренду Corona - Constellation Brands - планує інвестувати 4 мільярди доларів у провідного канадського виробника коноплі Canopy Growth. Угода стане найбільшою інвестицією у цій сфері.

Минулого року Constellation вклав 200 мільйонів у компанію Canopy для виробництва безалкогольного напою на основі коноплі.

Алкогольний гігант хоче скористатись легалізацією коноплі у все більшій кількості країн світу.

На фоні новини щодо угоди акції Canopy на місцевій біржі зросли на 30%, водночас, на Wall Street акції Constellation Brands впали на 6%.

Дві компанії заявили, що інвестиції дозволять Canopy розширити бізнес і зайти на ринок майже 30 країн, в яких впроваджуються державні програми медичного застосування коноплі.

Canopy зараз є найбільшою компанією з легального виробництва продукції з коноплі у світі.

Нові інвестиції дозволять виробнику коноплі запустити лінійку їстівних батончиків, інгаляторів, а також виробляти знеболювальні медикаменти, препарати проти тривоги, безсоння та псоріазу.

"Ця угода позначає кінець застою на ринку … час для ривка вперед", - розповів виконавчий директор Canopy Брюс Лінтон.

Можливість для росту

Компанія Constellation, яка виробляє і продає пиво, вино та спиртні напої у США, Канаді, Мексиці, Новій Зеландії та Італії, звертає увагу на те, що уряди багатьох країн світу вже суттєво лібералізували ставлення до коноплі та продукції на її основі.

"Протягом останнього року ми краще зрозуміли ринок коноплі, його величезні можливості росту та лідерські позиції Canopy у цій сфері", - заявив Роб Сендс, виконавчий директор Constellation Brands.

У червні в Канаді ухвалили закон, який легалізує ринок медичного використання коноплі. Документ має запрацювати у жовтні.

Остання інвестиція Constellation у компанію Canopy робить її власником 38% акцій канадського виробника.

Угоду ще мають схвалити антимонопольні регулятори, очікується, що її завершать до жовтня.

Хочете отримувати головні статті в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.