Путін станцював на весіллі австрійського міністра

Austrian Foreign Minister Karin Kneissl and Russian President Vladimir Putin dance during her wedding on 18 August 2018 in Gamlitz, Austria

Автор фото, AFP

Президент Росії і міністр закордонних справ Австрії станцювали під час суперечливої зупинки Путіна в Австрії на шляху до Німеччини.

Пан Путін подарував нареченій букет і станцював з нею. Весілля відбувалося у землі Штирія, що на Півдні Австрії.

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

Карін Кнайсль вийшла заміж за 65-річного підприємця Вольфганга Майлінгера

53-річна пані Кнайсль взяла шлюб із підприємцем Вольфгангом Майлінгером.

Запрошення російського президента Володимира Путіна на весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль викликало багато суперечок і критики.

Австрійські опозиційні політики звинуватили пані Кнайсль у зневазі до спільної європейської зовнішньої політики через її вибір гостей на весіллі.

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

Кубанський козачий хор таки виступив на весіллі

Карін Кнайсль є безпартійною, але її призначення на посаду міністра закордонних справ відбулося з ініціативи правої Партії свободи - одного із партнерів у нинішній урядовій коаліції в Австрії.

Вона запросила президента Путіна на своє весілля під час його нещодавнього візиту до Австрії.

Відтоді, як стало відомо про згоду російського президента, австрійська преса жваво обговорює цей візит.

Представники опозиційної Зеленої партії навіть закликали міністра подати у відставку після запрошення президента Путіна на весілля, який у австрійському МЗС назвали "суто приватним".

Інші політики також висловили занепокоєння тим, скільки коштуватиме платникам податків візит цього гостя з огляду на усі заходи безпеки.

Автор фото, EPA

Підпис до фото,

Гостей весілля охороняли близько 300 поліцейських і 50 спецпризначенців

Російський президент зробив зупинку в Австрії на шляху до Німеччини, де мають відбутися його переговори із канцлером Ангелою Меркель.

Напередодні канцлер заявила, що хотіла б обговорити можливість зустрічі з партнерами по НАТО щодо Сирії. Вона також додала, що "не очікує жодних особливих результатів" від робочої зустрічі у суботу.

Хочете отримувати найважливіші статті в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.