Хлопець в США проткнув голову шампуром і залишився живий

Рентгенівський знімок показує, як шампур пронизав голову хлопчика Копирайт изображения CBS
Image caption Рентгенівський знімок показує, як шампур пронизав голову хлопчика

10-річний хлопець в американському штаті Міссурі постраждав від укусів ос, потім впав з дерева і напоровся головою на шампур, але залишився живий.

Лікарі Канзаської університетської лікарні очікують, що Ксав'єр Каннінгем з містечка Гаррісонвіл зможе повністю одужати після пережитого.

Хлопець грався в будинку, закріпленому на стовбурах дерев, коли на нього напали оси. Він впав з висоти більше метра і приземлився на 30-сантиметровий металевий шампур для приготування шашликів. Шампур пронизав череп і занурився в тканини голови на 15 сантиметрів. На щастя, металева палка увійшла в голову, оминувши очі, мозок, спинний мозок та великі кровоносні судини.

Мати Ксав'єра, Габріель Міллер, розповіла виданню Kansas City Star, що коли син з криком вбіг до будинку, шампур просто стирчав у нього з голови. По дорозі в лікарню хлопчик повторював: "Я вмираю, мама, я це відчуваю".

Копирайт изображения CBS
Image caption Ксав'єр грався у будиночку на деревах, коли на нього напали оси

Ксав'єра спочатку відвезли в місцеву лікарню, потім перевели в лікарню в Канзас-Сіті та нарешті привезли в лікарню Університету Канзасу, де його травмою зайнялися хірурги.

Оскільки з рани не було великої кровотечі та шампур не зашкодив життєво важливі органи, лікарі успішно видалили стрижень. Операція була дуже складною саме через форми шампура з гострими краями та тривала кілька годин.

Копирайт изображения CBS
Image caption Зараз хлопець одужує після операції

Коджі Еберсоул, директор відділення ендоваскулярної нейрохірургії лікарні Університету Канзасу, сказав Kansas City Star, що найбільшу складність для хірургів при видаленні шампура мали кровоносні судини на шиї хлопчика. Лікар назвав дивом те, щоб при такій наскрізній травмі шампур не зашкодив нічого важливого в голові потерпілого.

Доктор Еберсоул додав, що ніколи за своє життя не бачив, аби предмет, який проник у голову так глибоко, не завдав травми, несумісні з життям. І ще більшим дивом він вважає, що поранений хлопчик одужає повністю або майже повністю.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему