Пауло Коельйо заявив, що ніколи не підтримував Тимошенко на виборах

Пауло Коельйо Копирайт изображения Getty Images

Бразильський письменник Пауло Коельйо заявив, що ніколи не підтримував кандидатуру Юлії Тимошенко на президентських виборах. Про це він написав у своєму Twitter.

"Я ніколи не записував жодних повідомлень з підтримкою її кандидатури. Навіть якщо вона подобається мені як людина, українська політика - це не моя справа", - заявив Коельйо.

У вівторок, 22 січня, в ході з'їзду ВО "Батьківщина" глядачам показали фільм, в одному з уривків якого Коельйо схвально висловлюється про Тимошенко.

Якщо вірити перекладу інтерв'ю письменника, продемонстрованому у фільмі, то Коельйо каже, що двічі зустрічався з Тимошенко і вважає її харизматичною людиною, яка "здатна керувати країною".

Інтерв'ю увійшло до фільму, в якому про Тимошенко також схвально висловлюються Леонід Кравчук, екс-президент Польщі Александр Квасневський і екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Реакція соцмереж

Користувачі Facebook на "підтримку, якої не було", як і можна було очікувати, відреагували жартами.

Зокрема висували пропозиції щодо того, хто ще міг таким же чином "підтримати" кандидатуру Юлії Тимошенко.

Згадали й Святослава Вакарчука, який напередодні натякнув, що може піти в політику.


Під час з'їзду ВО "Батьківщина", який 22 січня відбувся в Палаці спорту, Тимошенко висунули кандидатом в президенти. Вже наступного дня вона подала необхідні документи до ЦВК.

"Я йду в президенти, щоб Україна не втратила ще 5 років", - заявила Тимошенко під час виступу на з'їзді.

Копирайт изображения Уніан

За результатами опитування, яке на початку грудня провів Київський міжнародний інститут соціології , Тимошенко є лідером президентських перегонів: за неї готові проголосувати 11% респондентів (далі йдуть Володимир Зеленський - 8,2% і Петро Порошенко - 6,5%).

За підрахунками соціологічної групи "Рейтинг", станом на кінець грудня Тимошенко підтримували 21% опитаних. Віддати свій голос за Володимира Зеленського були готові 13%, за Петра Порошенко - 11%.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Новини на цю ж тему