Шевченко й шапки: як кандидат у президенти відзначився в Давосі

фото шапок

Автор фото, FACEBOOK ІГОРЯ ШЕВЧЕНКА

Підпис до фото,

Безкоштовні шапки Ігор Шевченко назвав "давоськими трофеями".

Кандидат в президенти України Ігор Шевченко похвалився у Facebook тим, що на економічному форумі у Швейцарії взяв чотири безкоштовні шапки замість одної. Традиційні в'язані сині шапки на Давосі можна безкоштовно взяти зі спеціальних контейнерів.

Безкоштовні подарунки він назвав "давоськими трофеями", а саме відео з "шапковою махінацією", як назвав її сам політик, виклав на власній сторінці у Facebook.

Автор фото, UNIAN

"Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв", - поділився Шевченко подробицями "оборудки".

Там же екс-міністр поскаржився, що під час "шапкової операції" його зупинив охоронець та порадив забиратися геть. Проте Шевченка це не зупинило.

"А я б не був українцем, якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить", - розповів він. Ігор Шевченко пояснив, що шапки брав друзям на подарунок.

У соцмережі вчинок колишнього міністра екології не залишився непоміченим.

Віце-спікер Ірина Геращенко потролила Шевченка зі Страсбурга, де проходила сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.

Інші не приховують обурення.

"Я так розумію, тепер, за цього порядного чоловіка з твердими життєвими настановами на справедливість і чесність будуть голосувати всі, хто набиває в Туреччині і Єгипті валізи готельним начинням?" - розмірковує волонтер Роман Донік.

Блогер Олена Яхно проводить паралелі із Віктором Януковичем: "Отепер я повірила в політичні перспективи мільйонера Шевченка. Електорат Януковича повинен це оцінити! ))".

Інші користувачі Facebook пишуть, що "Віктор Федорович із заздрістю спостерігає з Ростова ..." та викладають "фотожаби".

А також кажуть про "заразливий досвід Віктора Федоровича".

Паралелі з паном Януковичем особливо відтінилися тим, що того дня київський суд заочно виніс вирок екс-президенту за державну зраду.

"Янукович отримав 13 рочків. Ігорю Шевченку варто задуматися над своєю поведінкою", - відзначив популярний блогер Антон Ходза.

Також він пофантазував на тему інших "трофеїв", які кандидат у президенти міг би привезти з економічного форуму.

Під самим постом Ігоря Шевченкв коментатори ставлять кандидатові в президенти незручні запитання.

Користувач Александр Коваленко пише: "Заради "друзів" ця людина краде шапки... Якщо, не дай Боже, стане президентом - страшно подумати, як він буде красти заради "друзів"... Цікаво, на фуршеті також виносив в кишенях салямі для "друзів"?".

А от "Укрпошта" креативно скористалася ситуацією.

Деякі користувачі також поширюють фото

48-річний Юрій Шевченко йде на вибори президента України як самовисуванець. Він працював міністром екології у 2014-2015 роках за квотою партії "Батьківщина", в уряді Арсенія Яценюка.

У липні 2015-го Верховна Рада звільнила його з посади за поданням прем'єра через "неналежне виконання обов'язків" і "корупційні дії".

Йому, зокрема, закидали лобіювання інтересів бізнесмена Олександра Онищенка.

Президентська кампанія Шевченка вже відзначилася епатажними витівками. На початку року він розпочав акцію з пошуку дружини.

Всім охочим він запропонував заповнити анкету на власному сайті і також розмістив білборди із закликом "Хочеш стати дружиною президента?" вздовж найбільших трас України.

Автор фото, FACEBOOK ІГОРЯ ШЕВЧЕНКА

Підпис до фото,

На початку року стартував проект, ціль якого знайти дружину кандидату в президенти Ігорю Шевченку

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.