Штаби Порошенка та Зеленського підписали угоду з Олімпійським про дебати

Порошенко-Зеленський Копирайт изображения Getty Images/BBC

Команди Петра Порошенка та Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський" щодо можливості проведення там дебатів 19 квітня.

Це у своєму Twitter підтвердив сам Петро Порошенко. "Маємо приємну новину. Команди кандидатів зустрілися, підписано тристоронню угоду з НСК "Олімпійський". Стадіон так стадіон", - йдеться у повідомленні.

Президент додав, що точний час проведення дебатів ще не визначено.

"Наше прохання - не порушувати закон і не скасовувати дебати на Суспільному", - повідомив пан Порошенко.

Спікер і політтехнолог штабу Зеленського Дмитро Разумков в ефірі радіостанції "Новое время" також сказав, що тристоронню угоду підписали, але, як і президент, зазначив, що час проведення дебатів поки що так і не узгодили.

Пан Разумков вкотре повторив, що команда Зеленського планує початок дебатів на 19.00, інший час їх не влаштовує.

Він пояснив, що 19.00 - найбільш вдалий варіант, оскільки люди зможуть відвідати і подивитися подію після роботи.

Епопея щодо дебатів

Дискусія щодо можливої дати і місця дебатів триває вже третій тиждень. Але коли саме, в якому форматі вони відбуватимуться і чи відбуватимуться взагалі - досі під питанням.

Голова Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія неодноразово заявляв, що офіційні дебати мають відбудуться у студії о 20 годині 19 квітня.

Якщо один із кандидатів відмовиться від участі в них, весь ефірний час отримає його опонент.

Відмовляться обидва - замість дебатів на "Суспільному" покажуть документальний фільм, що не матиме жодного стосунку до виборів.

Водночас поза межами студії НСТУ кандидати можуть зустрітися, зокрема, на "Олімпійському".

Першим про таку ідею заявив Володимир Зеленський: у відеозверненні до Петра Порошенка він запропонував провести дебати 19 квітня о 19.00 на стадіоні.

Президент погодився, але згодом озвучив власну дату: 14 квітня. У цей день Порошенко прибув на стадіон, але на свого опонента не дочекався.

В команді президента не виключають, що він прибуде на "Олімпійський" і 19 числа, але тільки в тому випадку, якщо це не завадить проведенню дебатів у студії "Суспільного".

За словами речника штабу Порошенка Олега Медведєва, для президента дебати на "Суспільному" важливіші, оскільки вони передбачені законом.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Новини на цю ж тему