Дебати кандидатів: Зеленський розповів, про що не може домовитися з Порошенком

Оліймпійський

Автор фото, УНІАН

Володимир Зеленський розповів, що команди кандидатів у президенти не можуть дійти згоди щодо кількості сцен на НСК "Олімпійський" та формату доступу людей на стадіон.

Вночі він оприлюднив нове відео, на якому, перебуваючи на стадіоні "Олімпійський", розповідає про розбіжності з командою Петра Порошенка щодо організації дебатів.

"У нас продовжуються дебати з приводу дебатів. Спочатку всі сперечалися з приводу дати, потім з приводу НСК "Олімпійський", зараз нові умови команди президента", - каже Зеленський.

За його словами, штаб Порошенка наполягає на двох різних сценах на території стадіону та розділенні прихильників. "Як ви уявляєте дебати двох кандидатів на двох сценах?", - звертається Зеленський до глядачів.

Він каже, що представники президента також не хочуть вільного доступу людей на дебати. Саме тому команда Зеленського вирішила відкрити вільне розповсюдження квитків на цю подію.

За словами Зеленського, вже зараз можна замовити квиток на дебати на сайті debaty2019.org.ua. Однак через через великий наплив охочих функція отримати квиток практично не працює.

Автор фото, debaty2019.org.ua

Підпис до фото,

На данимй момент функція "Безкоштовний квиток" не працює

За даними цього сайту, о 16 годині 19 квітня можна буде зайти на територію стадіону, о 17 годині почнеться програма перед дебатами, а о 19 почнуться самі дебати.

Однак поки не зрозуміло, яким чином на стадіоні зможе виступити чинний президент, якщо його команда пропонувала почати спілкування раніше. За словами речника штабу Порошенка Олега Медведєва, о 19.30 глава держави має бути на Суспільному, де о 20 годині мають розпочатися дебати, передбачені законом. І саме ці дебати для Порошенка є важливішими.

Напередодні команди Петра Порошенка та Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський" щодо оренди стадіону 19 квітня. Однак переговори про час та регламент цієї події просуваються дуже складно.

У Facebook з'явилася подія "Дебати кандидатів в президенти", яка запрошує всіх прихильників Петра Порошенка прийти на стадіон "Олімпійський" 19 квітня.

"Окреме прохання - не треба атрибутики спортивних змагань. Ніяких фаєрів, дудок, барабанів тощо. Ми йдемо не змагатися, хто кого перекричить. Приносьте з собою прапори та символіку у державних кольорах України та Євросоюзу", - йдеться в повідомленні.

Там також йдеться про те, що у зв'язку з посиленими заходами безпеки глядачі допускаються на стадіон за попередньою реєстрацією. "Початок дебатів о 19.00. Рамки будуть відкритими на вхід з 16.30, вхід за списками та посвідченнями особи".

Також, згідно з інформацією, для бажаючих підтримати Порошенка будуть організовані безкоштовні автобуси з регіонів. Прихильників Порошенка закликають їхати до столиці на авто та привозити друзів.

Тим часом Суспільне активно готується до дебатів у своїй студії. Напередодні мовник вже оприлюднив повідомлення про те, що сигнал трансляції нададуть будь-якій телерадіорганізації за попередньою заявою.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.