Зеленський призначив керівників своєї адміністрації. Хто вони?

Руслан Рябошапка Копирайт изображения Unian

Президент України Володимир Зеленський призначив персональний склад керівництва своєї адміністрації.

Окрім юриста Андрія Богдана, який її очолив, першим заступником голови АП призначено Сергія Трофімова.

Заступниками Богдана призначені Олена Зеркаль, Руслан Рябошапка, Кирило Тимошенко та Юрій Костюк.

(Пізніше Володимир Зеленський скасував призначення Олени Зеркаль - Ред.)

Першим помічником президента призначений Сергій Шефір. Помічником Зеленського також став Андрій Єрмак.

Радниками президента призначені Руслан Стефанчук, який також буде представником президента у Верховній Раді, та Михайло Федоров.

Що про них відомо

Сергій Трофімов є виконавчим продюсером "Студії Квартал-95" і був куратором кінематографічного напрямку розвитку студії.

42-річний Руслан Рябошапка у 2010-2011 роках був директором Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабміну, у 2011-2013 роках - заступником директора Департаменту юридичного забезпечення Секретаріату Кабміну.

Пізніше він очолював у 2013-2014 роках Департамент аналізу антикорупційної політики у неурядовій організації "Transparency International Україна", був заступником міністра юстиції в уряді Арсенія Яценюка, а у 2016-2017 роках був членом Національного агентства з питань запобігання корупції.

На виборах 2019 року Рябошапка був радником Володимира Зеленського.

30-річний Кирило Тимошенко - керівник телепродакшн-компанії GoodMedia. За даними видання Бабель, саме ця компанія знімала "усі ролики Зеленського і найвідоміший ролик кампанії — виклик Петра Порошенка на дебати на стадіон".

Юрій Костюк є сценаристом серіалу "Слуга народу".

54-річний Сергій Шефір - сценарист, продюсер та директор "Студії Квартал-95", який багато років співпрацює з Володимиром Зеленським.

Копирайт изображения AFP
Image caption Очолив адміністрацію президента України юрист Андрій Богдан

Руслан Стефанчук - доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України. Під час виборів він був радником Володимира Зеленського, відповідав за ідеологічні аспекти та роботу з розробки зовнішньополітичної програми кандидата.

Андрій Єрмак - юрист, засновник "Міжнародної юридичної компанії", що здійснює юридичний супровід кінокомпаній та ЗМІ. Є також засновником Garnet International Media Group та продюсером кількох фільмів.

Михайло Федоров був керівником діджитал-стратегії у кампанії Володимира Зеленського. За даними Української Правди, діджитал-відділ Федорова відповідав в "Зе! Команді" за просування кандидата в Telegram, Instagram та YouTube.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Також на цю тему

Новини на цю ж тему