Зеркаль не буде в адміністрації Зеленського. Лишається в МЗС

Зеркаль Копирайт изображения Unian

Володимир Зеленський скасував свій указ, яким призначив на посаду заступниці голови Адміністрації президента Олену Зеркаль. Про це йдеться на сайті президента.

Інформація про відмову пані Зеркаль працювати заступницею голови АП з'явилися ще пізно ввечері у вівторок.

Сама Зеркаль згодом у Facebook пояснила, що буде захищати інтереси України на службі в МЗС.

45-річна Олена Зеркаль із серпня 2014 року працювала на посаді заступника міністра закордонних справ з європейської інтеграції, очолювала українські делегації у міжнародних судах у справах України проти Росії.

Також вона брала участь у перших зустрічах Володимира Зеленського з лідерами держав у день інавгурації.

Нові призначення Зеленського

У вівторок Володимир Зеленський підписав низку указів, зокрема, про призначення голови Адміністрації президента і його заступників.

Новим головою АП став юрист Андрій Богдан, який всю виборчу кампанію провів поруч з паном Зеленським і брав участь у всіх найважливіших перемовинах, а також входив до робочої групи з інавгурації президента.

Богдана називали "неформальним керівником" штабу Зеленського і "куратором" від бізнесмена Ігоря Коломойського, інтереси якого він захищає.

Першим заступником голови АП призначено Сергія Трофімова, який до цього був виконавчим продюсером "Студії Квартал-95" і займався розвитком кінематографічним напрямком роботи студії.

Заступниками Богдана призначені Руслан Рябошапка, Кирило Тимошенко та Юрій Костюк.

Окремим указом заступником глави АП Зеленський призначив і пані Зеркаль. Однак згодом цей указ зник з сайту президента, а ЗМІ написали про те, що вона відмовилася від цієї посади.

У середу на сайті президента з'явився указ про призначення заступником глави АП Вадима Пристайка, якому ЗМІ пророкували посаду міністра закордонних справ.

Пояснення Зеркаль

Олена Зеркаль написала у Facebook, що залишається на посаді заступника міністра закордонних справ.

"Я дуже люблю те, чим я займалася, займаюся і, сподіваюсь, далі буду займатися", - написала вона.

"У мене достатньо енергії та мотивації робити все можливе для захисту інтересів України у міжнародній політиці. Робота на відповідальній посаді є викликом і шансом. А також виявом суспільної і політичної підтримки для мене. Хочу подякувати всім за теплі відгуки у контексті мого можливого призначення та за довіру. Можливо, це колись і станеться", - додала вона.

Пані Зеркаль пояснила, що після інавгурації нового президента продовжує реалізацію визначених завдань та задумів в Міністерстві закордонних справ. У нас багато викликів, справ та ідей, якими треба займатись щодня".

"Зовнішня політика - спільна справа президента та МЗС. Тому, взаємодія, конструктив і взаємоповага є критично важливими. Ми - одна команда і країна в нас одна", - додала вона.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Також на цю тему

Новини на цю ж тему