"Це неповага": чому Pink розкритикували за фото дітей біля Меморіалу Голокосту

Pink Копирайт изображения Getty Images

Співачку Pink розкритикували за фото, на якому видно, як її діти бігають по території Меморіалу жертвам Голокосту в Берліні.

Знімок, про який йде мова, Pink оприлюднила в Instagram. Частину користувачів поведінка дітей обурила: співачку звинуватили в неповазі: мовляв, їй варто було б пояснити дітям, що гратися в такому місці - недоречно.

Дехто написав, що розчаровані публікацією Pink.

У відповідь на критику співачка заявила: "Ці двоє дітей мають єврейське коріння - так само, як я і всі мої родичі за маминою лінією [...] Будь ласка, тримайте свою ненависть і свої думки з цього приводу при собі".

Pink додала, що не бачить в поведінці власних дітей нічого поганого: "Для мене це свого роду свято життя після смерті".

Частина користувачів стала на підтримку співачки: "Діти завжди будуть дітьми", - написав один з них.

Окремі дописувачі також цитували слова Пітера Айзенмана - архітектора, за проектом якого і будували Меморіал жертвам Голокосту.

"Моя ідея полягала в тому, щоб дозволити представникам різних поколінь взаємодіяти з цим місцем так, як їм заманеться. Якщо їм хочеться жартувати, думаю, це цілком нормально", - заявляв Айзенман.

"Меморіал - це звичайна річ, а не священна земля", - зазначав він.

Таким чином архітектор реагував на скандал довкола користувачів соцмереж, які відвідували Меморіал жертвам Голокосту і публікували звідти селфі, які багатьом здалися недоречними.

З цього приводу німецько-ізраїльський письменник Шахак Шапіро навіть випустив серію колажів, в яких поєднав подібні селфі з реальними фото з концтаборів.

Хочете отримувати цікаві історії в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Новини на цю ж тему