Рятувальники 15 годин намагалися спустити британця, що застряг на висоті 90 метрів

Chimney rescue
Підпис до фото,

Рятувальники намагалися дістатися до чоловіка на вертольоті, але безуспішно

На півночі Англії рятувальники після 15-годинної операції змогли дістатися до чоловіка, який весь цей час висів вниз головою на 90-метровій цегляній трубі колишньої текстильної фабрики. На цей момент він вже був мертвим.

Альпіністи з пожежної служби вилізли на вершину труби і дісталися до чоловіка, проте допомогти йому вже нічим не могли. О 16:45 у вівторок тіло спустили на землю, і парамедики констатували смерть на місці.

За словами інспектора поліції Метта Кеннерлі, особа загиблого - чоловіка віком за 50 років - встановлена, його родичів вже сповістили про те, що сталося.

Рятувальні роботи тривали з ночі понеділка. Поліція, пожежники і швидка допомога прибули на місце події після того, як місцеві жителі повідомили про крики і завивання, що доносилися від труби Діксона.

На відео в соцмережах видно, що чоловік висів головою вниз.

Спроби врятувати його за допомогою гелікоптера і дрона виявилися безуспішними. Вдень до труби підвезли підйомну платформу, яку доставили з шотландського міста Глазго, але на той момент поліція повідомляла, що чоловік вже кілька годин, як не реагував на їхні спроби вийти з ним на контакт, хоча зранку це ще вдавалося.

Альпіністів на платформі підняли на вершину труби, але коли вони дісталися до чоловіка, він вже був мертвим.

"Це дуже непростий процес, враховуючи в якій небезпеці перебував чоловік і наскільки важко було до нього підібратися", - каже представник пожежної служби Джон Маквей.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegramабо Viber!