Богдан Яременко, герой "секс-скандалу" в Раді, вибачився перед дружиною, дітьми і президентом

Яременко

Автор фото, Unian

Депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко, який став фігурантом "секс-скандалу" у Верховній Раді, вибачився "перед усіма, кому створив проблеми", зокрема, і перед дружиною.

"Не всі рішення бувають однаковими вдалими. Я вилучив попередній пост і хочу вибачитися перед усіма, кому своїм необдуманим вчинком створив проблеми: від дружини і дітей до фракції і президента", - написав пан Яременко у своєму фейсбуці.

Під видаленим постом політик має на увазі нещодавню публікацію, в якій він запевняв, що вся історія з його перепискою, яку сфотографували журналісти, - це розіграш, який він нібито навмисно спланував.

"Місце твоє. Секс захищений"

У середу сайт "Букви" опублікував знімки переписки з телефона Богдана Яременка, який є головою комітету з питань зовнішньої політики.

Автори фото стверджують, що депутат прямо під час засідання парламенту переглядав кілька чатів під назвою "Мережа знайомств Мам…" і "Loveeto".

Далі, як видно зі знімків екрану, Богдан Яременко написав комусь російською: "Умови зустрічі з тобою".

На що ймовірна співрозмовниця відповіла: "Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний - табу. Година - 100 доларів. Дві години - 150. На ніч не лишаюся. Побажання можна".

Пропустити подкаст і продовжити
подкаст
Що це було

Головна історія тижня, яку пояснюють наші журналісти

Випуски

Кінець подкаст

Автори на сайті "Букви" додають, що Богдан Яременко одружений та має двох дітей.

Трохи згодом сам депутат відреагував на публікацію у своєму фейсбуці, назвавши її "провокацією".

"Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече, ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли "журналісти" підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане "листування", - написав він у Facebook.

"Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає. Не варто вірити усьому, що публікують нібито ЗМІ", - пояснив Богдан Яременко і додав, що "далі буде".

Наразі цей запис пан Яременко вже видалив.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegramабо Viber!