Емма Вотсон: "Я щаслива бути неодруженою. І називаю це - сама собі партнер"

Емма Вотсон Копирайт изображения Getty Images

Емма Вотсон розповіла, що із наближенням 30-річного віку, в її життя прийшли стрес і тривога.

Акторка, якій 30 років виповниться у квітні, каже, що відчуває на собі тиск підсвідомих очікувань, пов'язаних із тим, чого людина "має" досягти до настання цього віку.

"Якщо в тебе немає чоловіка, якщо в тебе немає дитини… Це просто неймовірна тривога", - сказала вона в розмові з британським Vogue.

Водночас, каже Вотсон, вона почувається щасливою наодинці, і називає цей стан "сама собі партнер" (being self-partnered).

Акторка зізнається, що раніше не вірила в те, що можна одночасно бути самотньою і щасливою: "Я вважала, що це якась маячня. Це зайняло багато часу, але я дуже щаслива [бути самотньою]".

Останній рік, каже вона, був для неї особливо непростим.

"Я відчувала щось на кшталт "Чому всі приділяють так багато значення моменту виповнення 30 років? Це не така вже й велика подія".

"Якщо ви не побудували будинок, якщо у вас немає чоловіка, немає дитини, вам вже виповнилося 30, а ви ще не перебуваєте на якомусь неймовірно безпечному, стабільному етапі вашої кар'єри або ви все ще в пошуках… Це просто неймовірна тривога", - пояснює Вотсон.

Акторка, найбільш відома за роллю у серії фільмів про Гаррі Поттера, наразі також є послом доброї волі ООН, а також підтримує кампанію He For She, яка виступає за гендерну рівність в усьому світі.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Також на цю тему

Новини на цю ж тему