В Одесі погасили пожежу у коледжі. Загинула одна людина, тривають пошуки 15

пожежа Копирайт изображения УНІАН

В Одесі приблизно о 19:30 вдалося погасити пожежу в будинку Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Внаслідок пожежі, яка тривала приблизно з 10:00, загинула щонайменше одна людина - 17-річна дівчина померла дорогою до лікарні. 26 людей постраждали, з них 11 студентів коледжу та 7 співробітників ДСНС.

Пошуки 15 людей, які могли перебувати у будинку, продовжуються, серед них троє працівників та двоє студентів коледжу, директор та вчений секретар Інституту морської біології НАН України.

Журналіст Валентин Жулинський повідомив BBC News Україна, що під час пожежі бачив, як кілька людей, рятуючись від пожежі, стрибали з вікон.

Шестиповерхова будівля коледжу є пам'яткою архітектури, вона була збудована у 1914 році.

Копирайт изображения ДСНС

Як повідомляє Укрінформ, мер Одеси Геннадій Труханов заявив під час засідання виконкому Одеської міськради, що батьки учнів коледжу повідомили йому про відсутність опалення в приміщенні та ймовірне використання електрообігрівачів.

Копирайт изображения УНІАН

В Державній службі надзвичайних ситуацій повідомили, що гасінню пожежі заважало скупчення припаркованих автомобілів біля будинку коледжу. Пересувати автомобілі довелося за участі перехожих.

Копирайт изображения ДСНС

Що відомо про будинок

Як повідомляє Думская, будинок побудували 1914 року, знаходиться він у власності держави та міста.

Пожежа спалахнула на третьому поверсі будинку - у "державній частині", яку використовує Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Частину будинку займали інші державні установи: Інститут морської біології НАН України, Одеський відділ Інституту археології НАНУ, кілька підрозділів Фізико-хімічного інституту імені О.В. Богатського, регіональна профспілка Національної академії наук, держпідприємство "Одесбджолопром" і ін.

Частину приміщень також орендують приватні компанії.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Також на цю тему

Новини на цю ж тему