"Вжаримо?" Як українцям допомагають питати про секс

секс Копирайт изображения zapytay.com.ua
Image caption Програма розвитку ООН запустила сайт zapytay.com.ua, де є сто варіантів того, як можна запитати про секс

"Рознесемо це ліжко? Давай робити один одному приємно з ночі до ранку?"

Програма розвитку ООН проводить в Україні кампанію, присвячену сексу "Дій за згоди! Запитай!".

"Як отримати згоду на секс? Звісно, просто поставити питання! - кажуть автори проєкту, — Але коли це стосується такої делікатної теми, як секс, це може бути не так вже й просто".

Для того, щоб полегшити українцям спілкування на тему сексу, ПРО ООН запустила сайт zapytay.com.ua, де є сто варіантів того, як можна запитати про секс.

Серед них є серйозні і не дуже: "Попестимо твій ноутбук моєю флешкою сьогодні?", "Помурчимо цієї ночі?", "Зайдеш до мене на каву... без кави?", "Можна любити тебе цієї ночі?", "Згубимо себе цієї ночі?", "Поснідаємо голими?", "Може, тойво?", "Як ти дивишся на те, щоб зайнятися сьогодні сексом?".

"Пересвідчитись у партнера, чи ти ні до чого її або його не примушуєш, насправді, так просто. Ось тільки один із сотні варіантів, як можна переконатись, що твій він або вона хоче сексу з тобою. Просто поставити питання: "Можна я буду любити тебе цієї ночі?", - радять в ООН.

Автори проєкту закликають обирати свій варіант, питати і переконатися, що вас зрозуміли правильно.

Копирайт изображения zapytay.com.ua

"Так, про секс можна говорити серйозно, можна жартома, можна схвильовано, але головне — говорити. І задавати питання! Адже тільки так можна отримати згоду. Просто запитай!", - кажуть організатори проєкту і запрошують поговорити про секс на зустрічі ООН "Запитай", яка пройде 11 грудня на стадіоні "Олімпійський".

В Україні секс без добровільної згоди обох партнерів з початку 2019 року є зґвалтуванням. Це передбачено новими змінами до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Новини на цю ж тему