Корпус вартових Ісламської революції взяв відповідальність за збитий літак МАУ

Амір Алі Хаджизаде Копирайт изображения Getty Images
Image caption Командувач військово-повітряних сил Корпусу вартових ісламської революції Амір Алі Хаджизаде

Керівник військової авіації Корпусу вартових Ісламської революції, елітного спецпідрозділу іранської армії, бригадний генерал Амір Алі Хаджизаде визнав відповідальність його підрозділу за збиття українського літака. Про це повідомило іранське інформаційне агентство IRNA.

"Коли я переконався в тому, що це сталося, мені захотілося, щоб я був мертвим і не був свідком цього", - зазначив він.

"Ми тонше за волосину (іранська ідіома, "ми ходимо під Богом". - Ред.) Ми всі приймаємо відповідальність і приймемо будь-яке рішення влади. Саме ми", - додав генерал.

Він також розповів, чому іранські військові збили літак.

США, Бахрейн та Саудівська Аравія 2019 року оголосили Корпус вартових Ісламської революції терористичною організацією.

Алі Хаджизаде пояснив, що понад тиждень "ймовірність конфлікту була безпрецедентною" з часів Ісламської революції 1979 року, військові були готові до американських ударів на 100% .

"В ніч інциденту боєготовність піднялася до рівня умов війни, а інтегрована оборонна мережа повідомила системам найвищий рівень оповіщення. У цих умовах ряд оборонних систем були додані до оборонного кільця Тегерана. І саме перші системи, розміщені в західній частині Тегерана, були пов'язані з інцидентом", - розповів генерал.

Він також розповів, як стріляли по українському літаку.

"Задіяний підрозділ, який випустив ракету - ми провели співбесіду з оператором... каже, що він неодноразово просив, щоб усі рейси зупинили в нашому повітряному просторі або технічно кажучи, він попросив очистити повітряний простір", - зазначив Хаджизаде.

"Через певні міркування, ці дорогі друзі (чиновники, яких просили припинити всі рейси. - Ред.) не послідували проханню з цього питання. Іншими словами, у той час, коли відбувалися ці (пасажирські. - Ред.) рейси, ситуація воєнного стану тривала. І, на момент того, як стався цей інцидент, ця система (сил ППО. - Ред.) зіткнулася з ситуацією, коли об'єкт (український літак. - Ред.) вважався крилатою ракетою", - додав він.

"Авіалайнер злітає, він рухається цим шляхом (генерал показував позиції сил ППО та літак на мапі під час пресконференції. - Ред.); це точка удару. Враховуючи інформацію, яка була надіслана оператору, ми перебували у стані війни і крилату ракету випущено. Цей слуга Аллаха (іранський військовий сил протиповітряної оборони. - Ред.) ідентифікував це (літак. - Ред.) крилатою ракетою", - повідомив Хаджизаде.

"Оператор (сил протиповітряної оборони. - Ред.) в цих обставинах мав зателефонувати і отримати дозвіл на запуск. Помилка оператора починається з цього моменту. Але в цих умовах його система зв'язку, вочевидь, не спрацювала. Або була порушена її робота, або мережа була перевантажена, в будь-якому випадку нею не можливо було скористатися. В цих умовах у нього було на рішення 5 секунд, він міг його не ухвалювати. На жаль, він прийняв невірне рішення, ракета була випущена, літак був збитий", - розповів генерал.

Амір Алі Хаджизаде зазначив, що Організація цивільної авіації Ірану, заперечуючи в перші дні збиття літака ракетою, не володіла всією інформацією і не вводила навмисне в оману міжнародних партнерів.

"Їх не можна звинувачувати. Нас треба звинувачувати. Якщо стався гріх, це в наших структурах були порушення і ми маємо нести відповідальність", - наголосив він.

За словами генерала, слідча комісія була сформована в Генштабі іранської армії вже вранці 8 січня, і лише вранці 10 січня була повністю зрозуміла картина всього, що сталося.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!