Пасажирів потяга "Київ-Москва" відправили на карантин у Брянську. Серед них є українці

КПП

Автор фото, Getty Images

У Брянській області Росії з потяга "Київ - Москва" зняли китаянку з високою температурою. Її направили в інфекційну лікарню, аби перевірити на коронавірус. На карантин також відправили пасажирів, які їхали з нею в одному вагоні, зокрема, українців.

Як повідомляє "Укрзалізниця", пасажирку із симптомами респіраторного захворювання виявили під час митно-прикордонного контролю на станції Суземка.

"Вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, було відчеплено на станції Брянськ", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, у вагоні під час прикордонного контролю, окрім китаянки, були 13 українців - 11 пасажирів та двоє провідників, шість росіян, один громадянин Канади та один громадянин Узбекистану.

Точна кількість відправлених на карантин людей поки важко встановити.

Посольство України в Росії повідомило BBC News Україна, що частина українців відмовилася від карантинних заходів.

"На момент виявлення хворої у зазначеному вагоні перебувало 20 осіб: 11 громадян України, 7 - РФ, 1 - Узбекистану та 1 громадянка КНР", - зазначають дипломати.

П'ятьох українців відвезли до Брянської міської лікарні №4 з метою проведення обстеження.

"Шість громадян України відмовились від карантину та наразі перебувають у відчепленому вагоні. Посольство України в РФ відрядило на місце події консульську посадову особу", - повідомили у посольстві України в РФ.

Українські прикордонники зазначають, що китаянка прибула до Києва з Мінська літаком.

"Під час проходження контролю на кордоні її стан здоров'я занепокоєння не викликав", - наголошують в ДПСУ.

На кордоні з Росією українські військовослужбовці ще раз поцікаваилися станом її здоров'я, і жінка заявила, що з нею все гаразд. "За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала", -додають в ДПСУ.

За словами керівниці управління Росспоживнагляду у Брянській області Людмили Трапезнікової, китаянку зняли з потяга з температурою 38 градусів.

Директор департаменту здоров'я Брянської області Андрій Бардуков, 20 пасажирів потягу перебуватимуть в Брянську під наглядом лікарів протягом двох тижнів, повідомляє РИА Новости.

Автор фото, УНІАН

Вагон, в якому вона їхала, відчепили від потяга і відправили в санітарний тупик, повідомили ТАСС в прикордонному карантинному пункті "Брянськ-Орловський".

У прес-службі Московської залізниці ТАСС повідомили, що на вокзалі в Москві поїзд зустрічатимуть спеціальні служби.

За інформацією брянського видання gorod-tv.com, в останні дні китаянка на батьківщині не була, вона поверталася до Москви з Києва, де перебувала нетривалий час.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!