Мадонна не їде в Париж. Які ще зірки скасували концерти через коронавірус

Pearl Jam's Eddie Vedder, Miley Cyrus, Madonna

Автор фото, Getty Images/Reuters/Ricardo Gomes/Live Nation

Спалах коронавірусу дістався шоу-бізнесу: про скасування своїх концертів вже повідомили співачки Мадонна і Майлі Сайрус, а також рок-гурт Pearl Jam.

Так, Майлі Сайрус скасувала поїздку до Австралії, а Мадонна не виступить на двох концертах у Парижі, оскільки французька влада тимчасово заборонила проведення великих заходів.

За словами Майлі Сайрус, вона дуже засмучена новиною про скасування виступу, але все ж вважає за потрібне слідувати порадам влади.

"Я маю робити те, що є правильним для захисту здоров'я та безпеки моєї команди", - написала співачка.

Водночас учасники гурту Pearl Jam заявили, що скасовують свої турне США і Канадою, яке мало розпочатися 18 березня. За їхніми словами, "ризик завеликий".

"Оскільки ми не маємо прикладів того, що національна система охорони здоров'я США може із усім цим впоратися, в нас немає причин вірити, що ситуація буде під контролем через кілька тижнів", - йдеться в заяві Pearl Jam.

У США станом на 10 березня від коронавірусу померли вже 26 людей.

Також, за деякими повідомлення, перенести доведеться й один із найвідоміших музичних фестивалів світу - Coachella, - який щороку проводиться в Каліфорнії й цьогоріч був запланований на квітень.

За попередніми даними, Coachella доведеться провести на пів року пізніше.

Цей фестиваль щороку відвідують близько 250 тисяч людей.

Коронавірус: де найбільше?

На коронавірус, за даними ВООЗ, захворіли вже 114 тисяч людей. Понад 4 тисячі з цих випадків закінчились смертю, тоді як понад 64 тисячі людей одужали.

Автор фото, EPA

Підпис до фото,

В Італії дезинфікують церкви

Найбільше захворілих у Китаї, звідки вірус поширився на інші країни.

У Європі зареєстровано 15 тисяч випадків захворювання, найбільше - в Італії, Франції та Іспанії.

В Україні зареєстровано один лабораторно підтверджений випадок коронавірусу. Загалом за весь період Центр громадського здоров'я України отримав 40 підозр про захворювання. Наразі 4 зразки ще перебувають на стадії дослідження.