Зеленський попередив рабинів про "колосальний колапс" через хасидів в Умані

Зеленський

Автор фото, president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський закликав юдейську спільноту не допустити масових святкувань Рош га-Шана в Умані цього року.

Про це глава держави заявив під час зустрічі з представниками юдейських релігійних організацій України.

Зеленський зауважив, що "розуміє, наскільки важливе для десятків тисяч хасидів святкування Рош га-Шана" - єврейського Нового року - в Умані. Але через коронавірус традиційне святкування доведеться переглянути.

"Всі великі скупчення людей дають приріст інфікування в рази… Масове святкування Рош га-Шана призведе до колосального колапсу. Це буде колапс в Україні, потім це буде колапс в інших країнах", - заявив Зеленський.

За його словами, прем'єр Ізраїлю попросив Україну "закрити Умань" цього року, хоча зазвичай на це свято приїжджає близько 8 тис. вірян з усього світу.

Тож Зеленський попросив представників юдейських релігійних організацій України звернутися до єврейської громади із закликом уникати масового скупчення людей

"Рабини, які взяли участь у зустрічі, зазначили, що розуміють ситуацію, яка склалася через поширення коронавірусу, та намагатимуться донести інформацію до вірян", - повідомляє пресслужба президента.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!