Зеленський хоче спокійно ходити вулицями

Зеленський

Автор фото, unian

Володимир Зеленський сподівається, що після свого президенства зможе спокійно ходити вулицями України, а люди ним пишатимуться.

Про це він сказав в інтерв'ю Euronews і пояснив, що на посаді президента завжди робить так, "щоб його рідним не було за нього соромно".

Володимир Зеленський заявив, що не має наміру ховатися від людей, "як це робить більшість політиків наприкінці своєї кар'єри".

"Для мене дуже важливо, щоб після того, як я перестану бути президентом, я міг спокійно ходити вулицями не тільки Києва, а й України", - розповів президент.

Він також сподівається, що завершити війну вдасться вже цього року.

"Друга зустріч у Нормандському форматі говорить про те, що у нас великий шанс закінчити війну", - заявив Володимир Зеленський.

Він наголосив, що зараз не існує іншого дієвого плану з мирного врегулювання на сході, який підтримували б усі чотири сторони Нормандського формату. Тому він хоче й далі рухатися цим шляхом до завершення війни на Донбасі.

У травні на сайті Офісу президента з'явилась петиція з вимогою відставки Зеленського. За добу ця петиція назбирала необхідні 25 тисяч голосів. А на момент прийняття до розгляду її підтримали понад 60 тисяч людей.

Володимир Зеленський на це відповів, що втомлюється від роботи в офісі з "привидами комунізму", але у відставку не піде.

Він говорить, що не може нехтувати волею 73% виборців, які підтримали його кандидатуру.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!