Поліцейські відкрили вогонь по хлопчику. Мама викликала їх, щоб сина доставили до лікарні

Зброя

Автор фото, Getty Images

Поліцейські у місті Глендейл (штат Юта) відкрили вогонь по 13-річному хлопчику після того, як його мама викликала 911, аби її сина доставили до лікарні.

Зараз Ліндон Кемерон, якому лікарі діагносутвали синдром Аспергера (це одна із форм аутизму), перебуває на лікуванні. Його мама каже, що його стан після інциденту з поліцейськими "серйозний".

У розмові з журналістами жінка розповіла, що зателефонувала в 911 і сказала, що їй потрібно, аби її сина допомогли доставити до лікарні. Вона думала, що поліцейські застосують "мінімально можливу силу".

Хлопчик у той день, розповідає жінка, був у непростому стані, оскільки це був перший день за рік, коли жінка пішла на роботу: Ліндон завжди відчував сильну тривогу через розлуку з мамою.

"Я сказала (оператору 911 - Ред.), що він неозброєний, що в нього нічого немає, що він просто злиться і кричить. Він дитина, він просто намагається привернути до себе увагу, бо не знає як себе контролювати".

В поліції вже заявили, що наразі розслідують інцидент.

Сержант Кіт Хоррокс під час пресконференції озвучив версію подій, яка відрізняється від тієї, про яку говорить мама хлопчика.

За його словами, правоохоронці прибули на виклик, що стосувався "психічної проблеми із застосуванням насильства", і що хлопчик озвучував певні погрози.

Водночас пан Хоррокс визнав, що на момент прибуття поліцейських в них не було підстав вважати, що він озброєний.

Один із поліцейських відкрив вогонь по 13-річному підлітку, коли той намагався втекти.

На сторінці онлайн-кампанії зі збору коштів на лікування хлопця йдеться, що в нього є пошкодження плеча, кишечника та сечового міхура.

"Довгострокові наслідки отриманих пошкоджень досі незрозумілі, але вірогідно, що відновлення триватиме довго", - сказано на сторінці кампанії, яку запустила родина і друзі підлітка.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!