Помилка чи злочин? Суд розгляне справу про першу смерть під колесами безпілотного таксі

Відеореєстратор також зняв загиблу

Автор фото, Tempe Police Department

Підпис до фото,

Відеореєстратор зняв загиблу

Водія самокерованого таксі, яке у 2018 році збило пішохода в американському штаті Аризона, звинувачують у ненавмисному вбивстві.

Слідчі твердять, що 46-річна Рафаела Васкес, яка сиділа за кермом таксі, дивилася чергову серію шоу "Голос" на своєму смартфоні в момент, коли авто збило 49-річну Елейн Герцберг, яка котила свій велосипед через дорогу у Темпі, передмісті Фініксу.

Судові слухання у справі Веласкес мають розпочатися у лютому 2021 року. Їм'я підсудного, отримане при народженні, - Рафаель Васкес, проте він ідентифікує себе як жінка.

Водій не визнає своєї провини. До вироку вона лишається на свободі, але з електронним браслетом.

Аварія в Темпі стала першою смертельною ДТП за участі самокерованого авто.

Після трагедії Uber згорнула експеримент. Компанія уникла кримінальної відповідальності, проте влада вважає недостатній контроль з її боку за ходом експерименту однією з причин аварії.

Що сталося?

Автор фото, Tempe Police Department

Підпис до фото,

Кадр з відеореєстратора за секунди до аварії

В Аризоні Uber проводила експериментальну програму, під час якої авто керувалися бортовим комп'ютером, а водій мав втручатися лише у разі небезпеки.

Пропустити подкаст і продовжити
подкаст
Що це було

Головна історія тижня, яку пояснюють наші журналісти

Випуски

Кінець подкаст

Під час поїздки у травні 2018, що завершилася загибеллю людини, водійка була за кермом і повинна була взяти на себе управління.

Проте вона не стежила за дорогою за секунди до аварії. Про це свідчать кадри з відеореєстратора, а також поліція.

Дані сервісу Hulu також показали, що у момент аварії водійка дивилася телепрограму на смартфоні.

В момент зіткнення авто рухалося зі швидкістю 63 км/год.

У звіті поліції йдеться про те, що аварії можна було б уникнути, якби водійка стежила за дорогою.

Фахівці Національної ради з безпеки на транспорті дійшли висновку, що аварія сталася з вини людини, а саме через те, що водійка відволіклася на смартфон і дивилася у нього третину часу поїздки.

У раді також вважають, що Uber не розрахувала ризики та не здійснювала належного нагляду за експериментальними поїздками. Саме ці помилки і призвели до трагедії.

Крім того, бортовий комп'ютер авто не відреагував належним чином на пішохода, йдеться у висновках фахівців. Він мав розпізнати можливість зіткнення, але цього не сталося.

Аналіз

Рорі Келлан-Джонс, кореспондент з питань технологій

Елейн Герцберг загинула в травні 2018, коли очікування від самокерованих авто були на піку.

Геть усі, починаючи від Ілона Маска, твердили, що таксі-роботи та інші автономні машини вийдуть на наші дороги вже за пару років, зменшать пробки та зроблять дороги безпечнішими.

Аварія в Аризоні поставила ці очікування під сумнів.

Вона показала, що попри успіхи в системах керування авто, поєднання автоматизованого і людського керування є не простим завданням.

Uber призупинила свій експеримент, а його конкуренти на кшталт Waymo, дочірньої компанії Google, стали набагато обережнішими у своїх випробуваннях.

Тепер відомо, що китайська Baidu відклала випуск повністю автоматизованих таксі до 2025 року, зокрема, й через відсутність чітких правил щодо руху таких авто.

Поки самокеровані авто потребують водія за кермом, у випадку аварії суперечок про те, хто винен, неможливо уникнути.

Проте перехід до повної автоматизації - дуже сміливий крок. Навіть найупевненішим у своїх технологічних силах корпораціям треба чимало рішучості, аби стати піонерами у цій сфері.

За кілька днів до смертельного зіткнення менеджер Uber попередив керівництво компанії, що самокеровані авто часто потрапляють в аварії і не відповідають нормам безпеки. Він також висловлював сумніви у якості підготовки водіїв.

Після аварії в Аризоні Uber призупинила випробування. Проте цього року отримала дозвіл на тестові поїздки в Каліфорнії.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!